Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Nyíregyháza Tiszavasvári út közvetlen szomszédságában eladásra kínálok egy 151 nm-es önálló családi házat, 1596 nm-es telken.Az 1995-ben épült családi ház 4 szoba, nappali 2 szinten. Falazata tégla, ami 10 cm-es szigeteléssel van ellátva. Nyílászárói műanyagok.-Összközműves-nyeregtetős-cseréptető-üveggyapot födém szigetelés--az ingatlan felújítása elkezdődött, az új tulajdonos saját ízlése szerint tudja befejezni-kivett tanya 843 nm és szántó 753 nm besorolású, 0.97 Ak értékkel,kifüggesztéses- telek mérete ideális kertészkedésre, hobbikertnek, öntözését fúrt kúttal lehet megoldani-gépkocsik parkolása zárt garázsban megoldható-nagy méretű tároló is tartozik az ingatlanhozÁr-érték arányban kiváló lehetőség azoknak akik nem riadnak vissza a munkától, és egy egyedi otthont szeretnének teremteni.Vevőink számára minden szolgáltatásunk díjmentes!
Hirdetés feltöltve: 2025. 04. 11. Utoljára módosítva: 2025. 04. 12.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Nyíregyháza