Seven Pearl

Eladó családi ház
Nyíregyháza, 1. emelet

+ 7 kép 1/10
90 000 000 Ft90 M Ft 409 091 Ft/m2
5 szoba
220 m²
1. emelet
építés éve:1915

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 806 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 409
Bugyi Zsuzsa
Szabolcs Ingatlanközvetítő Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Történelem és elegancia 
Nyíregyháza egyik legszebb utcájában, 900 nm-es telken, eladásra kínálunk egy 1915-ben épült, felújítandó, kétszintes, 220 nm-es, napfényes villát.
 

A telek amelyre a villa épült csendes és nyugodt, a közúttól távol található, a Sóstói erdő közelében elzárva, így a tulajdonosok intim szférája minden oldalról biztosított.
50 cm-es Barzó tégla falazat. 
2 szint, pince. 
A villa alsó szintjén 3 tágas szoba, zuhanyzó és wc található, a felső szinten régen a konyha volt beépítve valamint 2 tágas szoba, kertre néző erkéllyekkel található. 
Az építés során a tulajdonosok kiemelt figyelmet fordítottak arra, hogy az épület lakóterei átgondoltak legyenek, az ingatlan homlokzatát elegáns kőszobrok ékesítik, amelyek fokozzák az épület patináns megjelenését. Műemlék jellege miatt védett, megtartása az önkormányzat által támogatott. 
Az alsó szint néhány lépcsőfokon megközelíthető, tágas szobák fogadják az érkezőket, amely tökéletes választás lehet felújított állapotban fogadások és rendezvények elegás helyszínének. 
A szinthez 2 nagy terasz kapcsolódik. 
Az ingatlanhoz tartozik egy 806 nm-es telek. 

Kérem keressenek kérdéseikkel bizalommal. 
 
 
 
 
 Az ingatlan azonosítója: 96939Érdeklődni: +36304092510

Hirdetés feltöltve: 2025. 01. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
409 e Ft
564 e Ft 27%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
90 M Ft m Ft
126.8 m Ft 29%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, 1. emelet

Eladó családi házak a környékről

Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

98 M Ft
4 szoba
125 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

199.9 M Ft
6 szoba
500 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

89.9 M Ft
5 szoba
274 m²
Napkor
Eladó családi ház

Napkor

115 M Ft
5 szoba
292 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 szoba
170 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
165 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

69.9 M Ft
4 szoba
165 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

250 M Ft
3 szoba
440 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

63.9 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

98 M Ft
4 szoba
125 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

250 M Ft
4 szoba
440 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

250 M Ft
3 szoba
440 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

100 M Ft
4 szoba
220 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 szoba
170 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

140 M Ft
3 szoba
190 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

150 M Ft
2 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
5 szoba
210 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

89.9 M Ft
5 szoba
274 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

65 M Ft
3 szoba
135 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

60 M Ft
3 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza