Avico Greentop

Eladó családi ház
Nyékládháza

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 14 kép 1/17
24 900 000 Ft24.9 M Ft 286 207 Ft/m2
3 szoba
87 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 757 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 637
Kovács Emese
OTP IP Miskolc Corvin 1-3

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó 87 m2-es családi ház 757 m-es telekkel, Nyékládházán!
Kiváló lehetőség befektetőknek, összeköltözőknek, vagy azoknak, akik felújítás után saját elképzeléseik szerint alakítanák ki otthonukat!
Főbb Jellemzők:
Telekméret: 757 m2 elegendő hely a kertészkedésre, pihenésre, vagy további fejlesztésre.
Külön bejáratú részek: Az ingatlan jelenleg két, elszeparált részből áll, külön bejárattal:
Nagyobb Rész 87 m2:
Elosztás: 2 szoba, széles folyosó, konyha, spájz, fürdőszoba + WC.
Fűtés: Gázkonvektor, cserépkályha és kályha biztosítja a meleget.
Meleg víz: Csak a kádnál áll rendelkezésre, a konyhában hideg víz van.
Kisebb Rész 22 m2:
Elosztás: 1 szoba, spájz, előszoba.
Állapot:
Nyílászárók: Régi fa ablakok és ajtók.
Melléképületek: A telek hátsó részén több melléképület is található (tárolók, műhely, kis zöldséges pince stb. céljára).
cseréptető
Fontos Információk a Vásárláshoz:
Jelenlegi állapotában az ingatlan NEM HITELKÉPES!
A vásárlás kizárólag készpénzzel és/vagy Babaváróval lehetséges.
Részletekért hívjon a hirdetésben szereplő telefonszámon!

24900000 Ft

Referencia szám: M316524

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Nyékládházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyékládháza m² ár
286 e Ft
299 e Ft 4%
Ennek az ára
Nyékládháza átlagár
24.9 M Ft m Ft
34.3 m Ft 27%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyékládháza

Eladó ingatlanok a környékről

Tarcal
Eladó családi ház

Tarcal

21.9 M Ft
3 szoba
90 m²
Tiszalúc
Eladó családi ház

Tiszalúc

19.9 M Ft
4 szoba
180 m²
Nyékládháza
Eladó családi ház

Nyékládháza

39 M Ft
5 + 2 szoba
201 m²
Nyékládháza
Eladó családi ház

Nyékládháza

39 M Ft
3 + 1 szoba
201 m²
Ózd
Eladó családi ház

Ózd

7.3 M Ft
3 szoba
125 m²
Miskolc
Eladó családi ház

Miskolc

25.9 M Ft
4 szoba
148 m²
Miskolc
Eladó családi ház

Miskolc

25.9 M Ft
4 szoba
148 m²
Bükkszentkereszt, Őz utca
Eladó családi ház

Bükkszentkereszt

69.9 M Ft
7 szoba
166 m²
Miskolc
Eladó családi ház

Miskolc

110 M Ft
6 szoba
199 m²
Miskolc
Eladó panellakás

Miskolc

41.5 M Ft
2 szoba
55 m²
Mezőkövesd
Eladó családi ház

Mezőkövesd

49.9 M Ft
3 szoba
130 m²
Ózd
Eladó családi ház

Ózd

13 M Ft
5 szoba
150 m²
Nyékládháza
Eladó családi ház

Nyékládháza

26.9 M Ft
2 szoba
59 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

37 M Ft
2 szoba
52 m²
Nyékládháza
Eladó családi ház

Nyékládháza

39 M Ft
5 + 2 szoba
201 m²
Nyékládháza
Eladó családi ház

Nyékládháza

10.9 M Ft
1 szoba
28 m²
Nyékládháza
Eladó családi ház

Nyékládháza

39 M Ft
5 + 2 szoba
201 m²
Nyékládháza
Eladó családi ház

Nyékládháza

39 M Ft
5 + 2 szoba
201 m²
Sajószentpéter, Borsvezér
Eladó családi ház

Sajószentpéter

49.5 M Ft
6 szoba
220 m²
Rudabánya
Eladó családi ház

Rudabánya

19.9 M Ft
5 szoba
140 m²
Gönc
Eladó családi ház

Gönc