Astora Art House

Eladó családi ház
Nagytarcsa

+ 17 kép 1/20
148 900 000 Ft148.9 M Ft 198 798 Ft/m2
5 szoba
749 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 749 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Cseresznye Ádám
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladásra kínálom ezt az új építésű, hőszivattyús fűtéssel ellátott, 5 szobás, tágas nappalival rendelkező, nagy teraszos, önálló családi házat!
Nyílászárói 3 rétegű hőszigetelt üveggel vannak ellátva, műanyag tokozatban.
Falazata tégla, a válaszfalak ytongból kèszültek.

A homlokzat 15 cm eps hőszigeteléssel van ellátva, a ház színe még szabadon választható, ugyan úgy a belső valamint a kültéri burkolatok.

Ajánljuk családoknak, az iskola és az óvoda, valamint a bölcsődék 10 perc távolságra találhatóak, de gyalog sem több mint 15 perc sèta.
Orvosi rendelő, posta, boltok, mind a közelben vannak.
Budapest, autóval 15 perc alatt megközelíthető.

Bővebb információért, várom megtisztelő hívását a hét bármely napján.

Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

5 szobás családi házak ára Nagytarcsán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nagytarcsa m² ár
199 e Ft
724 e Ft 73%
Ennek az ára
Nagytarcsa átlagár
148.9 M Ft m Ft
143.3 m Ft -4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nagytarcsa

Eladó családi házak a környékről

Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Nagytarcsa
Eladó családi ház

Nagytarcsa

104.9 M Ft
3 szoba
83 m²
Nagytarcsa
Eladó családi ház

Nagytarcsa

141 M Ft
3 szoba
110 m²
Nagytarcsa
Eladó családi ház

Nagytarcsa

115 M Ft
6 szoba
193 m²
Nagytarcsa
Eladó családi ház

Nagytarcsa

188 M Ft
4 szoba
165 m²
Nagytarcsa
Eladó családi ház

Nagytarcsa

115 M Ft
6 szoba
193 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Nagytarcsa
Eladó családi ház

Nagytarcsa

59.99 M Ft
3 szoba
86 m²
Nagytarcsa
Eladó családi ház

Nagytarcsa

115 M Ft
6 szoba
193 m²
Nagytarcsa
Eladó családi ház

Nagytarcsa

299 M Ft
4 szoba
180 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Nagytarcsa
Eladó családi ház

Nagytarcsa

124.9 M Ft
4 szoba
113 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Nagytarcsa
Eladó családi ház

Nagytarcsa

122.9 M Ft
5 szoba
106 m²
Nagytarcsa
Eladó családi ház

Nagytarcsa

115 M Ft
6 szoba
193 m²
Nagytarcsa, Leányka utca
Eladó családi ház

Nagytarcsa

188 M Ft
4 szoba
165 m²
Nagytarcsa
Eladó családi ház

Nagytarcsa

115 M Ft
6 szoba
193 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Nagytarcsa