Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Megvételre kínálok Nagykanizsa belvárosában, 450 m²-es telken egy két külön lakrészből álló családi házat, amely ideális választás többgenerációs családnak, illetve befektetésre, bérbeadásra is kiváló.
Az ingatlan jellemzői:
1. lakrész (43 m²):
-Előtér
-2 egymásból nyíló szoba
-Konyha étkezővel
-Fürdőszoba WC-vel
-Kamra
-Fűtés: központi gázfűtés
-Tető: jó állapotú cserépfedés
-Nyílászárók: fa szerkezetűek, redőnnyel felszerelve
2. lakrész (összesen 63,7 m²):
Alsó szint (40 m²):
-Amerikai konyha étkezővel és nappalival,
-Kamra,
-Fürdőszoba WC-vel
Felső szint (23,7 m²):
-Közlekedő + 2 különálló tetőtéri szoba
-Fűtés: központi gázfűtés + klíma (hűtés-fűtés funkció)
-Tető: jó állapotú bitumenes zsindely
-Ideális méretű terasz, amely tökéletes pihenésre és családi összejövetelekre
-Nyílászárók: részben fa, részben korszerű műanyag
Kiváló infrastruktúra, minden fontos szolgáltatás (iskola, óvoda, boltok, közlekedés) pár perc sétára elérhet.
Csendes, nyugodt utca a belváros szívében.
Amennyiben bármilyen kérdése van, forduljon hozzám bizalommal.
Irodánk teljes körű, ingyenes szolgáltatást nyújt kereső ügyfeleinknek.
Szakszerű tanácsadással, hitel ügyintézéssel, energetikai tanúsítvány elkészítésével és kedvező díjszabású ügyvéddel nyújtunk segítséget!
Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 14. Utoljára módosítva: 2025. 09. 14.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Nagykanizsa