Oasis Residence

Eladó családi ház
Monor

+ 17 kép 1/20
86 800 000 Ft86.8 M Ft 586 486 Ft/m2
5 szoba
148 m²

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 700 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 625
Moldván Judit
Judit Ingatlan és Hiteliroda Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

KIZÁRÓLAG A JUDIT INGATLAN ÉS HITELIRODA KÍNÁLATÁBAN!!!

Monor „Főszög”-i részén 4 szoba+nappalis, jó állapotú családi ház 700 m2-es telekkel eladó.

Az ingatlan 1990-ben épült masszív beton alapra B30-as téglából, az egész ház alatt pince található, a tetőtér 1996-ban lett beépítve.

Több alkalommal is újítgatták az ingatlant, kívülről 2010-ben le lett szigetelve 10 cm-es dryvittal, ekkor a burkolatok nagyrésze is újra lett cserélve és a fürdőszobák is fel lettek újítva. 2019-ben a nappali nyílászárói, 2021-ben a tetőtéri erkélyajtók lettek hőszigetelt műanyagra cserélve.

Lakóterülete összesen 148 m2, a földszinten előtér, konyha, kamra, étkező, nappali, 1 szoba, fürdőszoba és WC található, a tetőtérben 2 szoba, nappali (de 1 válaszafallal szoba alakítható ki, eredeti terv is az volt), valamint fürdő és WC lett kialakítva.

Az egész ház alatt, 85 m2-es pince van, mely több részre le van választva, itt található garázs, kazánház és tárolók.

Az ingatlan összközműves: gáz, víz, villany, csatorna bekötésre került.

Fűtés gázkazánnal és 2 db inverteres (hűtő/fűtő) klímával lehetséges, a meleg vizet villanybojler biztosítja.

A telken található melléképület, tároló, jelenleg lovas karám, de az elbontásra kerül.

Birtokbaadáshoz 3 hónap szükséges!!!

KEDVES ÜGYFELEINK! IRODÁNK 2025. 12. 20. - 2026. 01. 11.-IG ZÁRVA TART!

DÍJMENTES HITELÜGYINTÉZÉS IRODÁNKBAN!!!

CSOK+, OTTHON START HITEL, LAKÁSHITELEK, BABAVÁRÓ KÖLCSÖN……

2003 ÓTA AZ ÖNÖK BIZALMÁBAN!!!

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

5 szobás családi házak ára Monoron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Monor m² ár
586 e Ft
793 e Ft 26%
Ennek az ára
Monor átlagár
86.8 M Ft m Ft
156.8 m Ft 45%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Monor

Eladó családi házak a környékről

Monor
Eladó családi ház

Monor

110 M Ft
4 szoba
138 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Monor
Eladó családi ház

Monor

35 M Ft
4 szoba
52 m²
Monor
Eladó családi ház

Monor

29.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Monor
Eladó családi ház

Monor

1269 M Ft
14 szoba
850 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Monor
Eladó családi ház

Monor

120 M Ft
5 szoba
179 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Monor
Eladó családi ház

Monor

39.9 M Ft
3 szoba
78 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Monor
Eladó családi ház

Monor

110 M Ft
4 szoba
138 m²
Monor
Eladó családi ház

Monor

110 M Ft
4 szoba
138 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Monor
Eladó családi ház

Monor

59.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Monor
Eladó családi ház

Monor

149 M Ft
8 szoba
190 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Monor
Eladó családi ház

Monor

59.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Monor
Eladó családi ház

Monor

59.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Monor
Eladó családi ház

Monor

20.5 M Ft
2 szoba
40 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft