Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Monor

+ 17 kép 1/20
164 900 000 Ft164.9 M Ft 617 603 Ft/m2
5 szoba
267 m²
építés éve:2014

Részletes adatok

Telekméret: 762 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3629769748
Kis Debóra
Duna House - Monor

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Befektetők nagycsaládosok figyelem!

Monoron eladásra kínálunk kertvárosi, csendes környezetben, egy 2014-ben épült  762 m2-es telken egy 375 m2-es alapterületű, összkomfortos családi házat.
Az ingatlan 3 szinten helyezkedik el.
Szuterén: Itt helyet kapott egy két állásos terem garázs (elektromosan nyitható garázskapuval), amelyben kényelmesen elfér akár két nagyobb méretű gépjármű is. A szuterénben kialakításra került külön helyiségben egy vegyes tüzelésű kazán, ami télen a ház melegét is tudja biztosítja. A radiátoros fűtés rendszer elő van készítve egy vízteres kandallónak

is, melyet a középső szinten a nappaliba lehet elhelyezni. Továbbá egy tároló helyiség , mosókonyha rész, és egy nagyobb helyiség, ami edzőteremnek, műhelynek, mozi szobának is kiválóan alkalmas.

Földszint: Hatalmas konyha (a vételár a teljes konyha bútort és konyha gépeket tartalmazza), étkező, spejz, nappali, háló, fürdő wc-vel. A földszinten kialakításra került egy nagy fedett terasz is, amit az étkezőn keresztül egy 2 szárnyas, üveges ajtón át lehet elérni.

Itt grillező kialakítás is lehetséges, mely családi, baráti összejöveteleknél a konyhában található nyitható ablak segítségével megkönnyíti az ételek kiadását. A teraszra továbbá ki lett építve egy nagyobb teljesítményű elosztó doboz, hogy jacuzzit lehessen hozzá csatlakoztatni. A terasz teljes felülete alatt fatároló van.
A nappaliban, konyhában és az étkezőben beépített LED-es világítás gondoskodik a megfelelő hangulatról.
Az ablakokon és a terasz ajtón sötétítő pliszék találhatók, amik bármilyen magasságban megállíthatók, így az árnyékolás kényelmesen biztosított.
Minden helyiségben külön vezérelhető termosztáttal rendelkező elektromos infra padló fűtés is található, ezen a szinten 2 hűtő-fűtő klíma is tudja a levegő hőmérsékletét temperálni. Fürdőszobában hidromasszázs zuhanykabin 2 éve lett telepítve.
Emelet: Összesen 7 helyiség található itt, melyeket az új tulajdonos tud felosztani igényei szerint. A felső szint befejezetlen állapotban van, de így mutatja az érdeklődőknek, hogy az ingatlan nagyon gondos falazással készült és a tetőből sem spórolták ki az alapanyagokat.

A 3 szobából külön-külön kijárat van az erkélyre.

Az épület szerkezete porotherm téglából , szigetelése 5 cm + vízálló viaszos dryvitot kapott.

A tető cserép Bramac, a vízelvezető csatornák Lindab márkájúak.
A ház okos riasztó rendszerrel ellátott.
A jelenlegi tulajdonos a házat elektromos árammal használja, hűtés, fűtés, konyha gépek, melegvíz + heti 2x elektromos autó töltés. Áram ellátás: 3 X 20 Amper
A ház teljes rezsije így havi 70.000 ft.
Jöjjön el és nézze meg! Amennyiben felkeltette érdeklődését, várom megtisztelő hívását, akár hétvégén is.
Ajánlatom megfelelne az elvárásainak, de nem rendelkezik a kiválasztott ingatlan teljes vételárával?
A CREDIPASS HITELCENTRUM kötelezettség nélkül áll rendelkezésére.

Emelet: Összesen 7 helyiség található itt, melyeket az új tulajdonos tud felosztani igényei szerint. A felső szint befejezetlen állapotban van, de így mutatja az érdeklődőknek, hogy az ingatlan nagyon gondos falazással készült és a tetőből sem spórolták ki az alapanyagokat.A 3 oldalsó szobából külön-külön kijárat van az erkélyre.
A tető cserép Bramac, a vízelvezető csatornák Lindab márkájúak. A ház okos riasztó rendszerrel ellátott.

A ház teljes rezsije így havi 70.000 ft.
Jöjjön el és nézze meg! Amennyiben felkeltette érdeklődését, várom megtisztelő hívását, akár hétvégén is.Ajánlatom megfelelne az elvárásainak, de nem rendelkezik a kiválasztott ingatlan teljes vételárával?

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Monoron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Monor m² ár
618 e Ft
793 e Ft 22%
Ennek az ára
Monor átlagár
164.9 M Ft m Ft
156.8 m Ft -5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Monor

Eladó családi házak a környékről

Monor
Eladó családi ház

Monor

38 M Ft
3 szoba
78 m²
Monor
Eladó családi ház

Monor

110 M Ft
4 szoba
138 m²
Monor
Eladó családi ház

Monor

28.5 M Ft
2 szoba
53 m²
Monor
Eladó családi ház

Monor

59.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Monor
Eladó családi ház

Monor

59 M Ft
3 szoba
70 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Monor
Eladó családi ház

Monor

78 M Ft
6 + 1 szoba
240 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Monor
Eladó családi ház

Monor

120 M Ft
5 szoba
179 m²
Monor
Eladó családi ház

Monor

20.5 M Ft
2 szoba
40 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Monor
Eladó családi ház

Monor

59.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Monor
Eladó családi ház

Monor

1269 M Ft
14 szoba
850 m²
Monor
Eladó családi ház

Monor

110 M Ft
4 szoba
138 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Monor
Eladó családi ház

Monor

110 M Ft
4 szoba
138 m²
Monor
Eladó családi ház

Monor

29.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Budaörs