Oasis Residence

Eladó családi ház
Mohács

+ 8 kép 1/11
70 000 000 Ft70 M Ft 482 759 Ft/m2
4 szoba
145 m²
építés éve:2007

Részletes adatok

Telekméret: 731 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999253
Kondorosi Csilla
HGH-2006 Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó modern családi ház Mohácson! - kényelem, tér és nyugalom Baranya szívében. Eladásra kínálok egy 145 m2-es, egyszintes, mediterrán stílusú kiváló állapotú, tágas családi házat Mohács egyik csendes utcájában, amely ideális választás családoknak vagy azoknak, akik nyugodt, kényelmes otthonra vágynak.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: HZ030399-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás családi házak ára Mohácson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Mohács m² ár
483 e Ft
580 e Ft 17%
Ennek az ára
Mohács átlagár
70 M Ft m Ft
99.6 m Ft 30%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Mohács

Eladó családi házak a környékről

Mohács
Eladó családi ház

Mohács

10.5 M Ft
2 szoba
74 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

13.5 M Ft
1 szoba
50 m²
Siklós, Külterület
Eladó családi ház

Siklós

61.5 M Ft
2 szoba
110 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

120 M Ft
4 szoba
240 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

20.825 M Ft
2 szoba
76 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

9.3 M Ft
1 szoba
30 m²
Mohács, Szőlőhegy
Eladó családi ház

Mohács

32.99 M Ft
2 szoba
72 m²
Mohács, Sáros dűlő
Eladó családi ház

Mohács

20 M Ft
3 szoba
90 m²
Egyházaskozár, Hatos Gusztáv utca
Eladó családi ház

Egyházaskozár

4.7 M Ft
3 szoba
79 m²
Pécs, Szabolcsfalu, Szabadságharc utca
Eladó családi ház

Pécs

58.99 M Ft
3 szoba
240 m²
Bükkösd, Kossuth Lajos utca
Eladó családi ház

Bükkösd

16 M Ft
1 szoba
210 m²
Siklós
Eladó családi ház

Siklós

270 M Ft
8 szoba
600 m²
Versend
Eladó családi ház

Versend

75 M Ft
3 szoba
123 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

83 M Ft
3 szoba
100 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

9.3 M Ft
1 szoba
30 m²
Pécs, Kertváros, Táncsics Mihály utca
Eladó családi ház

Pécs

85 M Ft
6 szoba
185 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

55 M Ft
4 szoba
98 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

124 M Ft
3 szoba
227 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

25 M Ft
4 szoba
120 m²
Görcsöny, Hársfa utca
Eladó családi ház

Görcsöny

249 M Ft
5 szoba
270 m²
Komló, Fő utca
Eladó családi ház

Komló

26.99 M Ft
3 szoba
110 m²
Lánycsók
Eladó családi ház