BAM Living

Eladó családi ház
Miskolc

+ 17 kép 1/20
63 000 000 Ft63 M Ft 851 351 Ft/m2
2 + 1 szoba
74 m²
építés éve:1965

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 538 m2
Fűtés: Elektromos
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 942
Lévai Lilla
OTP Ingatlanpont Miskolc Szemere

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó családi ház Miskolc-Tapolca festői részén, lenyűgöző panorámával!

Eladásra kínálunk egy 74 m2-es, tégla építésű családi házat Miskolc-Tapolca egyik legszebb, csendes részén, 538 m2-es, lépcsőzetesen kialakított telken.

Főbb jellemzők:

- 3 világos szoba

- külön főzőkonyha

- 2 fürdőszoba (2005-ben felújítva)

Napos terasz, ideális reggeli kávézáshoz.

Gyönyörű kilátás a Bükk hegységre.

Fatüzelésű központi fűtés + 2 db hűtő-fűtő klíma.

Tető: cserépfedés.

Garázs + 2 műhely a hátsó udvarban.

Betonos udvar, előkerttel.

Megközelítés: Enyhén emelkedő úton vagy a Bencések útja felől.

Jogilag rendezett: Az ingatlan per- és tehermentes, azonnal birtokba vehető!

OTP Banki hátterünknek köszönhetően finanszírozási igényekben (pl. Otthon Start Hitelprogram, Babaváró, Falusi CSOK, CSOK Plusz, Lakáshitel, Személyi kölcsön stb.), illetve biztosítások tekintetében is díjmentesen, soron kívüli ügyintézéssel segítem ügyfeleim!

Ne maradjon le! Ha az ingatlan elnyerte tetszését, hívjon bizalommal, és egyeztessünk időpontot a megtekintésre!

Hivatkozási szám: M304855

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

3 szobás családi házak ára Miskolcon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Miskolc m² ár
851 e Ft
655 e Ft -30%
Ennek az ára
Miskolc átlagár
63 M Ft m Ft
63.6 m Ft 1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Miskolc

Eladó családi házak a környékről

Miskolc
Eladó családi ház

Miskolc

25.9 M Ft
4 szoba
148 m²
Miskolc
Eladó családi ház

Miskolc

25.9 M Ft
4 szoba
148 m²
Miskolc
Eladó családi ház

Miskolc

149 M Ft
4 szoba
463 m²
Miskolc, Martin kertváros
Eladó családi ház

Miskolc

89.999 M Ft
4 szoba
128 m²
Miskolc
Eladó családi ház

Miskolc

122 M Ft
6 + 1 szoba
200 m²
Miskolc
Eladó családi ház

Miskolc

140 M Ft
10 szoba
260 m²
Miskolc
Eladó családi ház

Miskolc

54.9 M Ft
5 szoba
195 m²
Ózd
Eladó családi ház

Ózd

13 M Ft
5 szoba
150 m²
Miskolc
Eladó családi ház

Miskolc

54.99 M Ft
4 szoba
103 m²
Miskolc
Eladó családi ház

Miskolc

39.9 M Ft
5 szoba
151 m²
Sátoraljaújhely, Aradi vértanúk útja
Eladó családi ház

Sátoraljaújhely

57 M Ft
6 szoba
310 m²
Miskolc
Eladó családi ház

Miskolc

74.9 M Ft
7 szoba
315 m²
Sajószentpéter, Petőfi Sándor utca
Eladó családi ház

Sajószentpéter

10.9 M Ft
3 szoba
54 m²
Miskolc
Eladó családi ház

Miskolc

140 M Ft
10 szoba
260 m²
Miskolc, Diósgyőr, Árpád út
Eladó családi ház

Miskolc

186 M Ft
4 szoba
191 m²
Miskolc
Eladó családi ház

Miskolc

118 M Ft
4 szoba
118 m²
Miskolc
Eladó családi ház

Miskolc

63.9 M Ft
5 szoba
277 m²
Miskolc
Eladó családi ház

Miskolc

51.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Gönc, Kossuth Lajos utca
Eladó családi ház

Gönc

26 M Ft
2 + 1 szoba
130 m²
Gönc
Eladó családi ház

Gönc

20.5 M Ft
2 szoba
80 m²
Komlóska
Eladó családi ház

Komlóska

55.9 M Ft