Aerogate Homes

Eladó családi ház
Miskolc, Lyukóvölgy

+ 17 kép 1/20
63 900 000 Ft63.9 M Ft 672 632 Ft/m2
3 szoba
95 m²
építés éve:1950

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 890 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 978
Airizer Csabáné
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Nagyszerű lehetőség Miskolc diósgyőri városrészen, egy telken két ház, reális áron. A fő épület egy nagypolgári stílusú ház, belül modern eleganciával. A harmónia és kényelem, a szolid szinek varázsa azonnal magával ragad , közel 100nm-en 3 szoba, világos gyönyörű konyha, fürdő és előszoba található. Igazi beleszeretős ház, hatalmas terasza fürdőzik a napsütésben,vagy éppen árnyat ad a napszak másik felében. Falazata tégla, a tetőt bramac cserép fedi. Fűtéséről gázkazán gondoskodik, radiátorokon keresztül, de vegyestüzelésű kazánnal is fűthető, mely a pincében van elhelyezve. Az udvarban ásott kút, kétállásos garázs, konyhakert, csodás, parkosított pihenőkertjében fű ,fa ,virágok , sziklakert teszik hangulatossá a teret. Az ingatlant elektromos kapu zárja le az utcától. Az udvar hátsó részében egy 3 szobás, 80nm-es kisebb házat találunk, mely lakható állapotú, kisebb ráfordítással remek otthonná varázsolható.
Nekem nagyon megtetszett ez az ingatlan, így bátran ajánlom családoknak, összeköltözőknek, vállalkozóknak, fiataloknak, idősebbeknek, tehát bárkinek.
Hívjanak bizalommal, hogy megmutathassam ezt a gyöngyszemet!!!
Teljes körű ügyintézéssel, ingyenes hiteltanácsadással várjuk ügyfeleinket!

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

3 szobás családi házak ára Miskolcon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Miskolc m² ár
673 e Ft
655 e Ft -3%
Ennek az ára
Miskolc átlagár
63.9 M Ft m Ft
63.6 m Ft 0%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Miskolc, Lyukóvölgy

Eladó családi házak a környékről

Miskolc, Martin kertváros
Eladó családi ház

Miskolc

89.999 M Ft
4 szoba
128 m²
Miskolc, Martin kertváros
Eladó családi ház

Miskolc

89.999 M Ft
4 szoba
128 m²
Sajószentpéter, Petőfi Sándor utca
Eladó családi ház

Sajószentpéter

10.9 M Ft
3 szoba
54 m²
Miskolc
Eladó családi ház

Miskolc

340 M Ft
15 szoba
750 m²
Ózd
Eladó családi ház

Ózd

13 M Ft
5 szoba
150 m²
Miskolc
Eladó családi ház

Miskolc

110 M Ft
6 szoba
199 m²
Tiszalúc, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Tiszalúc

16.9 M Ft
4 szoba
137 m²
Sajószentpéter, Borsvezér
Eladó családi ház

Sajószentpéter

49.5 M Ft
6 szoba
220 m²
Ózd
Eladó családi ház

Ózd

25.99 M Ft
4 szoba
198 m²
Szikszó
Eladó családi ház

Szikszó

89.9 M Ft
3 szoba
100 m²
Miskolc
Eladó családi ház

Miskolc

140 M Ft
10 szoba
260 m²
Miskolc
Eladó családi ház

Miskolc

54.9 M Ft
5 szoba
195 m²
Ózd
Eladó családi ház

Ózd

7.3 M Ft
3 szoba
125 m²
Gönc
Eladó családi ház

Gönc

20.5 M Ft
2 szoba
80 m²
Gönc
Eladó családi ház

Gönc

26 M Ft
3 szoba
130 m²
Miskolc
Eladó családi ház

Miskolc

25.9 M Ft
4 szoba
148 m²
Miskolc
Eladó családi ház

Miskolc

139.9 M Ft
6 szoba
280 m²
Miskolc
Eladó családi ház

Miskolc

22.9 M Ft
1 + 2 szoba
60 m²
Miskolc
Eladó családi ház

Miskolc

25.9 M Ft
4 szoba
148 m²
Miskolc
Eladó családi ház

Miskolc

122 M Ft
6 + 1 szoba
200 m²
Miskolc
Eladó családi ház

Miskolc

25.9 M Ft
4 szoba