Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Megvételre kívnálok Miskolc-Bükkszetlászlón egy kihagyhatatlan lehetőségekkel rendelkező 85 nm-es szerkezet kész családi házat 999 nm-es összközműves telekkel.
Az ingatlan jelen pillanatban kb 35 %-os szerkezeti készültésgben található, téglából és kőből épült.
Elsősorban olyan vevők részére ajánlom, akik szeretnék szabadjára engedni fantáziájukat a felújítás, befejezés során.
Kiváló lehetőség lehet családosoknak illetve befektetési részre is, hiszen egy csodálatos helyen lévő vendégház is kialakíthatő belőle.
Amennyiben hirdetésem felkeltette figyelmét, kérem, hívjon bizalommal!
Eladná ingatlanát, de nem tudja hol kezdje? Hívjon és segítek Önnek az eladásban!
Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 07. Utoljára módosítva: 2025. 05. 08.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Miskolc