Seven Pearl

Eladó családi ház
Mikepércs

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 10 kép 1/13
77 900 000 Ft77.9 M Ft 916 471 Ft/m2
2 szoba
85 m²
építés éve:2005

Részletes adatok

Telekméret: 400 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Sárvári Zsuzsa
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Debrecentől 5km-re Mikepércsen, csendes kertvárosias
környezetben Eladó egy 85 nm-es 2 szobás könnyű szerkezetes
családi ház 400nm-es parkosított telken.
A ingatlan helyiségei:
-2 külön nyíló szoba
-Nappali-konyha-étkező (innen egy 12nm-es fedett teraszra jutunk)
- Kamra
-Háztartási helyiség
-Fürdőszoba-wc külön helyiségben
A fűtésről és meleg víz szolgáltatásról egy nemrégiben beépített turbó gázkazán
gondoskodik. A nyári melegben egy GREE inverteres klíma biztosítja a belső
terek kellemes hőmérsékletét.
Az épület minőségi műanyag nyílászárókkal, redőnnyel, szúnyoghálóval szerelt,
hőszigetelt.
A ház mellett közvetlenül egy 50nm-es akár 2 autó tárolására is alkalmas
garázs épült, a térkő burkolat pedig szebbé, komfortosabbá teszi a házat.
A parkosított kert locsolása házi vízművel ellátott fúrt kútról történik.
A biztonságot a beépített riasztó rendszer garantálja.
A ház fenntartási költségei, az új rezsiszabályok alapján is
az állam által megállapított, és támogatott mennyiség alatt maradtak.
Az új bölcsőde , óvoda a közvetlen szomszédban található.
Amennyiben, egy csendes kertvárosi környezetben szeretne élni
jöjjön el nézze meg! Ide csak költözni kell!
Bármilyen kérdésre szívesen válaszolok!

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás családi házak ára Mikepércsen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Mikepércs m² ár
916 e Ft
788 e Ft -16%
Ennek az ára
Mikepércs átlagár
77.9 M Ft m Ft
55.4 m Ft -41%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Mikepércs

Eladó családi házak a környékről

Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

56 M Ft
3 + 1 szoba
87 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

79.99 M Ft
4 szoba
69 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

128.9 M Ft
4 szoba
134 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

275 M Ft
5 szoba
285 m²
Szentpéterszeg
Eladó családi ház

Szentpéterszeg

47 M Ft
3 szoba
92 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

32.4 M Ft
1 + 2 szoba
60 m²
Debrecen, Méhészföld utca
Eladó családi ház

Debrecen

26 M Ft
1 szoba
36 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

87 M Ft
6 + 1 szoba
162 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

129.9 M Ft
4 szoba
147 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

45 M Ft
2 szoba
80 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

56 M Ft
3 + 1 szoba
87 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

77.1 M Ft
3 szoba
95 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

61.9 M Ft
3 szoba
108 m²
Debrecen, Postakert, Vajdahunyad utca 3
Eladó családi ház

Debrecen

198.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

210 M Ft
5 szoba
160 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

94 M Ft
4 + 1 szoba
125 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

44.9 M Ft
3 szoba
80 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

98 M Ft
3 szoba
110 m²
Mikepércs