City Pearl

Eladó családi ház
Mályi

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 6 kép 1/9
28 990 000 Ft28.99 M Ft 223 000 Ft/m2
4 szoba
130 m²
építés éve:2023

Részletes adatok

Telekméret: 899 m2
Fűtés: Gázkazán
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 340
Dandásné Fábián Klaudia
OTP IP Miskolc Corvin 1-3

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó Mályi egyik nyugodt, örökpanorámás részén egy 2023-ban épült de be nem fejezett családi ház, amely egy 899 nm-es telken helyezkedik el, páratlan kilátással a Nyéki tavak irányába és a település déli lankáira.

Az ingatlan építés alatt állt, a teherhordó falak elkészültek, azonban a betonkoszorú és a tetőszerkezet kivitelezése még nem történt meg. A ház így ebben az állapotában várja új tulajdonosát, aki saját elképzelései szerint fejezheti be az építkezést, mind műszaki, mind esztétikai szempontból.

Fontos kiemelni, hogy az ingatlanhoz építész által készített, hivatalos tervdokumentáció tartozik, amely a vételár részét képezi és jelenleg is érvényes, nem járt le. Ez jelentős előnyt jelenthet az új tulajdonos számára, hiszen a kivitelezés jogilag és műszakilag is megalapozott, nem szükséges új tervezési folyamatot indítani.

A tervezett kialakítás egy földszintes, modern elrendezésű családi házat biztosít, három teljes értékű szobával, egy tágas amerikai konyhás nappalival, az épületbe integrált garázzsal valamint egy 41nm-es örökpanorámás déli fekvésű terasszal.
Az ingatlan teljes közművel ellátott; víz, csatorna, villany és gáz a telken belül rendelkezésre áll. Az épület körbejárható, a telek lejtése mérsékelt, továbbá az udvarban több gépjárművel is kényelmesen el lehet férni.

A telek egyik legnagyobb értéke a déli fekvése, amely egész évben páratlan benapozást biztosít, valamint a ritka, zavartalan panoráma, amely hosszú távon is garantált. A Nyéki tavak közelsége, a természetes környezet és a nyugodt lakóövezet egyszerre teszik élhetővé és értékállóvá az ingatlant.

Mályi egy dinamikusan fejlődő, kiemelkedően jó fekvésű település, amely Miskolctól mindössze 10 percre helyezkedik el. A község kiváló lakossági összetétellel, barátságos közösséggel és rendezett önkormányzati háttérrel rendelkezik. Az ingatlantól 5 perc kényelmes sétára található az önkormányzat, orvosi rendelő, gyógyszertár, egészségház, templom, bolt, pékség, valamint kb. 15 percre elérhető az óvoda, bölcsőde és az iskola is. Mályiban minden szó szerint öt percen belül elérhető, a település infrastruktúrája pedig folyamatosan fejlődik.

A mályi ingatlanok értéke stabil és folyamatosan növekszik, így ez a környék kiemelkedően értékálló befektetésnek számít az agglomerációban. A település vezetése tudatosan és jövőorientáltan fejleszt, így biztos alapot nyújt minden vállalkozó és befektető számára.

Ez az ingatlan ideális választás azok számára, akik nem kész-kompromisszumos házat keresnek, hanem saját igényeik szerint szeretnének egy új otthont megvalósítani a költségek és nehézségek oroszlánrészétől mentesen, egy kiváló adottságú telken, érvényes tervekkel, páratlan lokációban.

Referenciaszám: M321102

Referencia szám: M321102

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 22.

4 szobás családi házak ára Mályin

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Mályi m² ár
223 e Ft
495 e Ft 55%
Ennek az ára
Mályi átlagár
28.99 M Ft m Ft
84.7 m Ft 66%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Mályi

Eladó családi házak a környékről

Ózd
Eladó családi ház

Ózd

13 M Ft
5 szoba
150 m²
Mályi
Eladó családi ház

Mályi

28.99 M Ft
4 szoba
130 m²
Tiszalúc
Eladó családi ház

Tiszalúc

19.9 M Ft
4 szoba
180 m²
Gönc
Eladó családi ház

Gönc

26 M Ft
3 szoba
130 m²
Ózd
Eladó családi ház

Ózd

15 M Ft
7 szoba
225 m²
Mályi
Eladó családi ház

Mályi

76.99 M Ft
4 szoba
130 m²
Mályi
Eladó családi ház

Mályi

34.99 M Ft
2 szoba
30 m²
Mályi
Eladó családi ház

Mályi

35 M Ft
3 szoba
115 m²
Sajószentpéter, Borsvezér
Eladó családi ház

Sajószentpéter

49.5 M Ft
6 szoba
220 m²
Ózd
Eladó családi ház

Ózd

25.99 M Ft
4 szoba
198 m²
Léh
Eladó családi ház

Léh

23.99 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Mályi
Eladó családi ház

Mályi

89 M Ft
5 szoba
238 m²
Putnok
Eladó családi ház

Putnok

11 M Ft
3 szoba
79 m²
Sajószentpéter, Petőfi Sándor utca
Eladó családi ház

Sajószentpéter

10.9 M Ft
3 szoba
54 m²
Rudabánya
Eladó családi ház

Rudabánya

19.9 M Ft
5 szoba
140 m²
Miskolc
Eladó családi ház

Miskolc

110 M Ft
6 szoba
199 m²
Mályi
Eladó családi ház

Mályi

64.9 M Ft
3 szoba
92 m²
Mályi
Eladó családi ház

Mályi

49.9 M Ft
4 szoba
275 m²
Miskolc, Martin kertváros
Eladó családi ház

Miskolc

89.999 M Ft
4 szoba
128 m²
Mályi
Eladó családi ház

Mályi

105 M Ft
6 szoba
267 m²
Mályi
Eladó családi ház

Mályi

28.99 M Ft
4 szoba
130 m²
Mályi
Eladó családi ház

Mályi

105 M Ft
6 szoba
267 m²
Tiszalúc, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Tiszalúc

16.9 M Ft
4 szoba
137 m²
Mályi
Eladó családi ház

Mályi

79.99 M Ft
4 szoba
100 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Villány
Eladó családi ház

Villány

31 M Ft
1 szoba
35 m²
Parád
Eladó családi ház

Parád

140 M Ft
4 szoba