Seven Pearl

Eladó családi ház
Maglód

+ 16 kép 1/19
85 000 000 Ft85 M Ft 1 133 333 Ft/m2
3 szoba
75 m²
építés éve:1961

Részletes adatok

Telekméret: 1101 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3629998819
Király Mária
Új-Lak Bázis Kft

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Maglód központjában eladó egy 1101 nm-es körbekerített összközműves telken lévő három hálószobás családi ház!

Az otthon 1961-62 között épült saját részre beton alapra vegyes falazattal. Az épületet az évek múlásával folyamatosan korszerűsítették a kedves Tulajdonosok. Az utolsó nagyobb modernizálás 2024-25 között történt ekkor új villanyvezetékrendszert, új fehér színű műanyag ablakok és redőnyök kerületek beszerelésre. A tetőt felújították melyet antracit színű cseréplemezzel borítottak. Az ereszcsatorna rendszert is kicserélték. Az esővizet pedig szikkasztóba vezették. A külső falakat pedig fehér színű vakolattal borították.

A belső elrendezés tágas világos előszoba, közlekedő, wc, fürdő, három hálószoba és egy konyha. A helységek elrendezése még tovább alakíthatóak igény szerint.

A fűtést gázkonvektor biztosítja. A melegvíz ellátásról villanybojler gondoskodik.

A telek ahogy írtam is 1101 -er amit a kedves Tulajdonosok úgy alakítottak ki, hogy a porta első részén találhatóak az épületek: 75,67 nm-es vegyesfalazatú lakóépület, 12 nm-es tégla falazatú garázs, 10 nm-es tégla falazatú nyárikonyha és pince található, zöld területtel és előkerttel. A föld többi részt gyümölcsfákkal, szőlővel ültették be a maradék zöld felület pedig konyhakertként funkcionált. A növények öntözését fúrt kút biztosítja.

Az ingatlan tehermentes. A térképmásolaton az összes épület fel van tüntetve OSP hitelre alkalmas.

A környéken iskola, óvoda, bevásárlási lehetőségek sétatávara elérhetőek.

Ha megtetszett Önnek az ingatlan kérem hívjon bizalommal a hét bármely napján akár hétvégén is. Várom megtisztelő hívását!

Referencia szám: HZ048888

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 17.

3 szobás családi házak ára Maglódon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Maglód m² ár
1133 e Ft
958 e Ft -18%
Ennek az ára
Maglód átlagár
85 M Ft m Ft
108.9 m Ft 22%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Maglód

Eladó családi házak a környékről

Maglód
Eladó családi ház

Maglód

89 M Ft
3 szoba
120 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Maglód
Eladó családi ház

Maglód

99.9 M Ft
2 + 1 szoba
75 m²
Maglód
Eladó családi ház

Maglód

335 M Ft
7 szoba
245 m²
Maglód, Apafi utca
Eladó családi ház

Maglód

119 M Ft
6 szoba
183 m²
Maglód
Eladó családi ház

Maglód

120 M Ft
5 szoba
255 m²
Maglód
Eladó családi ház

Maglód

335 M Ft
7 szoba
245 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Maglód
Eladó családi ház

Maglód

89 M Ft
3 szoba
120 m²
Maglód
Eladó családi ház

Maglód

89 M Ft
3 szoba
120 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Maglód
Eladó családi ház

Maglód

84.99 M Ft
4 szoba
73 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Maglód
Eladó családi ház

Maglód

89 M Ft
3 szoba
120 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Maglód
Eladó családi ház

Maglód

89 M Ft
3 szoba
120 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Maglód
Eladó családi ház

Maglód

89 M Ft
3 szoba
120 m²
Maglód
Eladó családi ház

Maglód

119 M Ft
6 szoba
183 m²
Maglód
Eladó családi ház

Maglód

119 M Ft
6 szoba
183 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Fonyód, Nyár utca
Eladó ikerház

Fonyód

120 M Ft
4 szoba
72 m²
Bakonyszentlászló
Eladó családi ház

Bakonyszentlászló

48.5 M Ft
3 szoba