Oasis Residence

Eladó családi ház
Kőszárhegy

+ 11 kép 1/14
150 000 000 Ft150 M Ft 974 026 Ft/m2
3 + 2 szoba
154 m²
építés éve:2006

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 2168 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 322
Micskey Marianna Vanda
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó családi ház Kőszárhegyen!
Eladó Kőszárhegyen szintes családi ház egy csendes utcában! Összkomfortos, 154 nm-es, a telek 2168 nm. A ház a telek belső részén került megépítésre, igazi mini uradalom, ahol a szárnyasoknak valódi paradicsomot biztosít a tulajdonos, termő gyümölcsfákkal van tele az udvar. Ideális állattartók számára is.
A ház alsó szintjén nappali étkezővel, konyha, kamra, fürdőszoba, WC, hálószoba, kamra és tároló, a felső szinten 2+fél hálószoba és fürdő kapott helyet. Ideális akár két generáció együtt élésére is!
Fedett terasz biztosítja a pihenést a lakók számára.
Az udvaron az alábbiakat találjuk:
- pince
-kazánház
- füstölő
-zárt pergola
-két elkerített kert
-két zárt garázs, fölöttük kültéri padlás
- emelt fatároló
-zárható széntároló
- gondozott, fákkal beültetett kert
A bejutást távirányítós és manuális kapu biztosítja. A vízellátást vezetékes víz és vízgyűjtő medence látja el. Az ára három fázissal működik.
Biztonság: a ház riasztó és kamerarendszerrel felszerelt, a biztonság maximális.
Kivételes lehetőség azok számára, akik kényelmes, csendes lakóhelyet keresnek önmaguk és családjuk számára.
Amennyiben kérdése lenne, kérem, keressenek! Az OTP Ingatlanpont teljeskörű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitel- és pénzügyi konstrukciókat kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést és a teljes körű ügyintézéshez segítséget nyújtunk. Köszönöm, hogy megtekintette a hirdetésemet!

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Kőszárhegyen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kőszárhegy m² ár
974 e Ft
450 e Ft -116%
Ennek az ára
Kőszárhegy átlagár
150 M Ft m Ft
85.2 m Ft -76%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kőszárhegy

Eladó ingatlanok a környékről

Kőszárhegy
Eladó családi ház

Kőszárhegy

132.99 M Ft
5 szoba
166 m²
Adony
Eladó családi ház

Adony

8 M Ft
2 szoba
30 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

46 M Ft
2 szoba
47 m²
Szabadbattyán
Eladó családi ház

Szabadbattyán

357.518 M Ft
9 + 2 szoba
1053 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

59 M Ft
3 szoba
100 m²
Kőszárhegy
Eladó családi ház

Kőszárhegy

132.99 M Ft
5 szoba
166 m²
Kőszárhegy
Eladó családi ház

Kőszárhegy

150 M Ft
5 szoba
120 m²
Felcsút, Rákóczi Ferenc utca
Eladó családi ház

Felcsút

32 M Ft
2 + 1 szoba
55 m²
Iváncsa, Táncsics Mihály utca
Eladó családi ház

Iváncsa

86 M Ft
4 szoba
120 m²
Székesfehérvár
Eladó panellakás

Székesfehérvár

57.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kulcs, Meggy utca 11
Eladó nyaraló

Kulcs

4 M Ft
1 szoba
10 m²
Kőszárhegy
Eladó családi ház

Kőszárhegy

12.3 M Ft
1 szoba
54 m²
Kőszárhegy
Eladó családi ház

Kőszárhegy

132.99 M Ft
5 szoba
166 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

86.7 M Ft
4 szoba
120 m²
Tabajd
Eladó családi ház

Tabajd

22 M Ft
3 szoba
75 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

143.9 M Ft
4 szoba
149 m²
Székesfehérvár
Eladó üzlethelyiség

Székesfehérvár

129 M Ft
259 m²
Etyek
Eladó családi ház

Etyek

160 M Ft
6 szoba
228 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

69.9 M Ft
3 szoba
95 m²
Kőszárhegy
Eladó családi ház

Kőszárhegy