River Life

Eladó családi ház
Körmend

79 900 000 Ft79.9 M Ft 677 119 Ft/m2
2 szoba
118 m²
építés éve:2001

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 118 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3694814112
Herczeg Zoltán
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Körmend csendes, nyugodt városrészén kínálok eladásra, egy 118 m²-es egyszintes családi házat, amelyhez 530 m²-es telek tartozik.A 2001-ben épült ingatlan praktikus elrendezésű: szélfogó, közlekedő, garázs, kazánhelyiség, két szoba, étkező, konyha, kamra, fürdőszoba és külön wc található benne.Az előtérrel szemben a fűtőhelyiség, ahol a vegyes tüzelésű és a gázkazán is rendelkezésre áll, így a fűtés többféleképpen is megoldható.A házhoz tartozik egy 18 m²-es garázs, valamint az udvarban egy különálló, 25 m²-es épület is helyet kapott, amely kiválóan alkalmas műhelynek vagy további tárolásra.Ideális választás lehet mindazok számára, akik nyugodt környezetben keresnek otthont, mégis szeretnének a város közelében maradni.További információért, keressen bizalommal!

Referencia szám: HZ053375-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 13.

2 szobás családi házak ára Körmenden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Körmend m² ár
677 e Ft
481 e Ft -41%
Ennek az ára
Körmend átlagár
79.9 M Ft m Ft
62.6 m Ft -28%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Körmend

Eladó családi házak a környékről

Körmend
Eladó családi ház

Körmend

39.9 M Ft
2 szoba
87 m²
Csepreg
Eladó családi ház

Csepreg

159 M Ft
10 szoba
1200 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

199 M Ft
9 szoba
467 m²
Körmend
Eladó családi ház

Körmend

59.9 M Ft
6 szoba
172 m²
Kenyeri
Eladó családi ház

Kenyeri

14.9 M Ft
2 szoba
86 m²
Körmend
Eladó családi ház

Körmend

62.9 M Ft
6 szoba
172 m²
Körmend, Deák Ferenc utca
Eladó családi ház

Körmend

62.5 M Ft
4 szoba
110 m²
Körmend
Eladó családi ház

Körmend

65 M Ft
1 + 3 szoba
145 m²
Körmend
Eladó családi ház

Körmend

89.9 M Ft
3 + 3 szoba
166 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

78 M Ft
1 + 3 szoba
170 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

99 M Ft
4 szoba
1160 m²
Kemenespálfa
Eladó családi ház

Kemenespálfa

5.5 M Ft
2 szoba
60 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

109.9 M Ft
4 szoba
116 m²
Körmend
Eladó családi ház

Körmend

62.5 M Ft
4 szoba
110 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

64.99 M Ft
6 + 1 szoba
210 m²
Hosszúpereszteg
Eladó családi ház

Hosszúpereszteg

9.5 M Ft
2 szoba
70 m²
Gencsapáti
Eladó családi ház

Gencsapáti

67.5 M Ft
3 szoba
70 m²
Szombathely
Eladó családi ház

Szombathely

240 M Ft
4 szoba
110 m²
Körmend, Batsányi János utca
Eladó családi ház

Körmend

39.9 M Ft
2 szoba
87 m²
Rábapaty
Eladó családi ház

Rábapaty

27 M Ft
2 szoba
80 m²
Ják
Eladó családi ház

Ják

84.9 M Ft
4 szoba
92 m²
Körmend
Eladó családi ház

Körmend