Oasis Residence

Eladó családi ház
Kóka

1/1
20 000 000 Ft20 M Ft 250 000 Ft/m2
2 szoba
80 m²

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 2100 m2
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 615
Ravello Ingatlan
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kókán 80nm-es 2szobás, tetőteres cs.házat kínálunk, 2100nm-es telekkel. Az ingatlan melegéről egyedi kályha fűtés gondoskodik. Belső állapota átlagos. A telek jelenleg rendezetlen

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 15.

2 szobás családi házak ára Kókán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kóka m² ár
250 e Ft
483 e Ft 48%
Ennek az ára
Kóka átlagár
20 M Ft m Ft
51.2 m Ft 61%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kóka

Eladó családi házak a környékről

Kóka
Eladó családi ház

Kóka

20 M Ft
2 szoba
60 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Kóka, Rét utca
Eladó családi ház

Kóka

20.7 M Ft
4 szoba
112 m²
Kóka
Eladó családi ház

Kóka

65 M Ft
5 szoba
169 m²
Kóka
Eladó családi ház

Kóka

37.7 M Ft
2 szoba
52 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Kóka
Eladó családi ház

Kóka

20 M Ft
2 szoba
60 m²
Kóka
Eladó családi ház

Kóka

36 M Ft
2 szoba
63 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Kóka
Eladó családi ház

Kóka

68.5 M Ft
6 szoba
240 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Kóka
Eladó családi ház

Kóka

65 M Ft
5 szoba
131 m²
Kóka
Eladó családi ház

Kóka

20 M Ft
2 szoba
60 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Kóka
Eladó családi ház

Kóka

29 M Ft
4 szoba
146 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Kóka
Eladó családi ház

Kóka

29.8 M Ft
4 szoba
101 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Kóka, Tabán utca
Eladó családi ház

Kóka

38.4 M Ft
5 szoba
165 m²
Nagykáta