Seven Pearl

Eladó családi ház
Kóka

+ 8 kép 1/11
29 800 000 Ft29.8 M Ft 295 050 Ft/m2
4 szoba
101 m²
építés éve:1965

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 479 m2
Fűtés: Gázkazán
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3628769704
Kossuth Bálintné Gombos Edina
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Budapesttől 24 km-re fekvő családi ház, hangulatos településen.

Kóka központjában, csökkentett forgalmú, csendes utcában kínálunk megvételre egy 479 m2-es telken lévő, 101 m2-es, 4 szobás, két utcafrontra nyíló téglaépületet.
Jelenleg egy vegyes tüzelésre is alkalmas kazán biztosítja a fűtést, a nappali és éjszakai áramellátás is be lett kötve a házba.
TEHERMENTES, azonnal költözhető.
Polgári szomszédságot keresőknek ideális lehetőséget nyújthat, 5 perc sétatávolságra található iskola, óvoda, bevásárlási lehetőségek.

Amennyiben felkeltettem érdeklődését, kérem, hívjon bizalommal.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Érdeklődni: Kossuth Bálintné Gombos Edina + 36 20 262 4224

Referencia szám: HZ010025

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

4 szobás családi házak ára Kókán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kóka m² ár
295 e Ft
554 e Ft 47%
Ennek az ára
Kóka átlagár
29.8 M Ft m Ft
55.7 m Ft 46%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kóka

Eladó családi házak a környékről

Kóka
Eladó családi ház

Kóka

20 M Ft
2 szoba
60 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Kóka
Eladó családi ház

Kóka

64 M Ft
5 szoba
200 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kóka
Eladó családi ház

Kóka

67 M Ft
4 + 1 szoba
131 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Kóka
Eladó családi ház

Kóka

44.9 M Ft
4 szoba
74 m²
Kóka
Eladó családi ház

Kóka

65 M Ft
5 szoba
131 m²
Kóka
Eladó családi ház

Kóka

29.5 M Ft
3 szoba
0 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Kóka
Eladó családi ház

Kóka

65 M Ft
5 szoba
169 m²
Kóka
Eladó családi ház

Kóka

79.8 M Ft
5 szoba
206 m²
Kóka
Eladó családi ház

Kóka

29.8 M Ft
4 szoba
101 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Kóka, Tabán utca
Eladó családi ház

Kóka

38.4 M Ft
5 szoba
165 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Kóka
Eladó családi ház

Kóka

79.8 M Ft
5 szoba
206 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Kóka
Eladó családi ház

Kóka

44.9 M Ft
4 szoba
74 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft