Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Kisújszálláson eladó egy 72,5nm-es összkomfortos családi ház.
Az ingatlan - a hozzá tartozó melléképülettel - egy 440nm-es telken került felépítésre, 1971-ben, tégla falazattal, palafedéssel.
A település központjában elhelyezkedő ingatlanban kialakításra került, 2 szoba, egy félszoba, közlekedő, konyha, kamra, fürdőszoba, WC és padlásfeljáró.
A családi ház melegét gázkonvektorok biztosítják, de mellett kialakításra került egy kandalló illetve fűtő-hűtő klíma is a rendelkezésre áll.
A család melegvízellátását a 120l-es villanybojler garantálja.
Az ingatlan, 2021-22-ben felújítások sorozatán ment keresztül. Műanyag, hőszigetelt üveggel ellátott nyílászárók kerültek kicserélésre, illetve az épület teljes villanyhálózatot kapott.
A helységek új burkolatot, a falak új színt kaptak.
A melléképületben, garázs is kialakításra került.
Az OTP Ingatlanpont vevő ügyfeleinek INGYENES hiteltanácsadással és hitelügyintézéssel szolgál. A legkedvezőbb, 3%-os lakáshitel konstrukciókat kínáljuk ügyfeleinknek. Az OTP Ingatlanpont kínálatából vásárolt ingatlanok hitelezéséhez, a piacinál kedvezőbb kamatozású hitelhez juthat az OTP Banknál!
Az adás-vétel lebonyolításához korrekt ügyvédi közreműködést tudunk ajánlani.
Ha nem venni, hanem eladni szeretne, keressen bátran. Az ingatlanok felmérése és tanácsadás díjmentes!
Érdeklődés esetén várom hívását akár hétvégén is!
Bővebb információért keressen bizalommal!
Darvas Sándor Ingatlanértékesítő
Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 14. Utoljára módosítva: 2025. 08. 14.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Kisújszállás