Astora Art House

Eladó családi ház
Kistelek

+ 17 kép 1/20
64 500 000 Ft64.5 M Ft 586 364 Ft/m2
2 szoba
110 m²
építés éve:1982

Részletes adatok

Telekméret: 549 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3662770706
Slivkáné Zsíros Éva
Duna House Brüsszeli krt.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

HANGULATOS, PRAKTIKUS KIALAKÍTÁSÚ NAPELEMES CSALÁDI HÁZ KISTELEK KÖZPONTJÁBAN
KÖLTÖZÉS MIATT SÜRGŐSEN ELADÓ!

Kistelek szívében, csendes, nyugodt környezetben 549 m2-es telken lévő részben felújított 110 m2-es, 1982-ben épült téglaépítésű családi ház eladó.

Felújítások, korszerűsítések:

- 2022-2024 között víz-, elektromos- és gázhálózat teljes felújítása megtörtént
- új, hőszigetelt műanyag nyílászárók kerültek beépítésre
- 2022.novemberében HMKE, szaldós elszámolású napelemes rendszer került kiépítésre (10 kW-os inverter 5 kWp napelem)
- 2025-ben elkészült a födémszigetelés

Az ingatlan elosztása praktikus, világos, jó adottságokkal rendelkezik.

- nappali
- hálószoba
- tágas előtér (étkező kialakítható)
- konyha,
- háztartási helyiség
- fürdő, szeparált mellékhelyiség
- 9,79 m2-es fedett terasz, mely igény esetén beépíthető

A háztartási helyiségből nyíló közlekedőn keresztül érhető el két, egymásból nyíló (10,92 m2-es és 9,44 m2-es) helyiség melyek szobának vagy irodahelyiségnek is alkalmasak

Műszaki jellemzők:
- minden helyiség járólappal burkolt (hidegburkolat)
- falai festettek,
- fűtése egyedi gáz cirkó padlófűtéssel (tárolóhelyiségek kivételével)
- a melegvizet 150 literes villanybojler biztosítja.
- mindennapszaki villamos energia mellett vezérelt tarifa is rendelkezésre áll, amely igény esetén H tarifára átköttethető
- fúrt kút

Elhelyezkedés:
Óvoda, iskola, üzletek és autóbuszmegálló akár 3 perc sétával elérhető.

A családi ház kiváló választás lehet azok számára, akik praktikus elrendezésű, nyugodt környezetben lévő, korszerűen felújított otthont keresnek Kistelek központjában.

További információért, megtekintésért forduljon hozzám bizalommal!
Tisztelt ingatlantulajdonos !
Slivkáné Zsiros Éva vagyok, a Duna House Oroszlán utcai irodájában dolgozom. Ingatlanok eladásában, vételében, bérbeadásában, értékbecslésben, hitelnyújtásban, CSOK, babaváró támogatásban, energetikai tanúsítvány készítésében tudok segítséget nyújtani. Forduljon hozzám bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás családi házak ára Kisteleken

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kistelek m² ár
586 e Ft
409 e Ft -43%
Ennek az ára
Kistelek átlagár
64.5 M Ft m Ft
44.2 m Ft -46%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kistelek

Eladó családi házak a környékről

Röszke
Eladó családi ház

Röszke

75 M Ft
4 szoba
95 m²
Kistelek
Eladó családi ház

Kistelek

23 M Ft
4 szoba
178 m²
Makó
Eladó családi ház

Makó

87.5 M Ft
6 + 1 szoba
300 m²
Kistelek
Eladó családi ház

Kistelek

11.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

160 M Ft
5 szoba
187 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

198.9 M Ft
4 + 2 szoba
175 m²
Deszk
Eladó családi ház

Deszk

58.9 M Ft
6 + 1 szoba
175 m²
Kistelek, 88
Eladó családi ház

Kistelek

11.88 M Ft
1 + 1 szoba
88 m²
Kistelek
Eladó családi ház

Kistelek

41 M Ft
3 szoba
80 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

259 M Ft
6 szoba
314 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

60 M Ft
4 szoba
120 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

115 M Ft
7 szoba
196 m²
Kistelek
Eladó családi ház

Kistelek

34.4 M Ft
3 szoba
86 m²
Kistelek
Eladó családi ház

Kistelek

48 M Ft
3 szoba
100 m²
Kistelek
Eladó családi ház

Kistelek

25.9 M Ft
2 szoba
79 m²
Kistelek
Eladó családi ház

Kistelek

50 M Ft
2 szoba
83 m²
Hódmezővásárhely, Kishomok, Új-Kishomok
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

69 M Ft
3 szoba
100 m²
Kistelek
Eladó családi ház

Kistelek

42.5 M Ft
2 szoba
75 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

11.552 M Ft
17 m²
Kistelek
Eladó családi ház

Kistelek

191 M Ft
3.82 ha
3.82 ha
Kistelek
Eladó családi ház

Kistelek

55 M Ft
6 szoba
188 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

14.44 M Ft
31 m²
Kistelek
Eladó családi ház

Kistelek

48 M Ft
3 szoba
100 m²