BAM Living

Eladó családi ház
Kistelek

+ 12 kép 1/15
42 500 000 Ft42.5 M Ft 566 667 Ft/m2
2 szoba
75 m²
építés éve:1976

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 556 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3662770736
Danka Balázs
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Rengeteg lehetőséget rejtő ház eladó, Kisteleken!

Csendes utcában, központhoz mégis közel, kínálok eladásra egy statikailag kiváló állapotú családi házat.

Rengeteg lehetőséget rejt új tulajdonosának, hiszen a tetőtér teljesen beépíthető. Belülről kialakítható lépcső a tetőtérbe. Tetőszerkezet kiváló állapotban van. Így az új tulajdonos további szobákat tud kialakítani. A beépítéssel további 40-45 m2 lakóteret lehet nyerni. A födém szigetelt!

Az összközműves ház mellett találhatóak melléképületek, kemence és egy fa tároló is.

Jelenleg kandalló és konvektoros fűtés felel az otthon melegéért.

Álmodja meg itt tökéletes otthonát és alakítsa ki saját elképzelései szerint, ezt a rengeteg lehetőséget rejtő tégla építésű házat.

Az ingatlan azonnal költözhető, tehermentes. Hitelezhető, alkalmas Csokra.

Teljeskörű hitelügyintézésben is tudok segítséget nyújtani.

Amennyiben felkeltette érdeklődését az ingatlan, keressen bizalommal.

Ár: 45 000 000 Ft.
Danka Balázs
30/4287953
Referencia szám: HZ082191

Referencia szám: HZ082191

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 18. Utoljára módosítva: 2026. 04. 01.

2 szobás családi házak ára Kisteleken

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kistelek m² ár
567 e Ft
493 e Ft -15%
Ennek az ára
Kistelek átlagár
42.5 M Ft m Ft
36.2 m Ft -17%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kistelek

Eladó családi házak a környékről

Kistelek
Eladó családi ház

Kistelek

48 M Ft
3 szoba
100 m²
Tiszasziget
Eladó családi ház

Tiszasziget

47 M Ft
4 szoba
160 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

60 M Ft
4 szoba
120 m²
Kistelek
Eladó családi ház

Kistelek

50 M Ft
2 szoba
83 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

129.5 M Ft
1 + 3 szoba
122 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

37.425 M Ft
3 szoba
75 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

11.552 M Ft
17 m²
Makó, Ráday 9/b
Eladó családi ház

Makó

49.9 M Ft
1 szoba
150 m²
Kistelek
Eladó családi ház

Kistelek

11.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Hódmezővásárhely, Kishomok, Új-Kishomok
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

69 M Ft
3 szoba
100 m²
Kistelek
Eladó családi ház

Kistelek

48 M Ft
3 szoba
100 m²
Kistelek
Eladó családi ház

Kistelek

57.99 M Ft
5 szoba
146 m²
Kistelek
Eladó családi ház

Kistelek

34.4 M Ft
3 szoba
86 m²
Kistelek
Eladó családi ház

Kistelek

55 M Ft
6 szoba
188 m²
Kistelek
Eladó családi ház

Kistelek

27.9 M Ft
2 szoba
100 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

259 M Ft
6 szoba
314 m²
Kistelek
Eladó családi ház

Kistelek

35 M Ft
5 szoba
170 m²
Kistelek
Eladó családi ház

Kistelek

59.99 M Ft
4 szoba
167 m²
Kistelek, 88
Eladó családi ház

Kistelek

11.88 M Ft
1 + 1 szoba
88 m²
Kistelek
Eladó családi ház

Kistelek

191 M Ft
3.82 ha
3.82 ha
Röszke
Eladó családi ház

Röszke

15.9 M Ft
3 szoba
80 m²
Kistelek
Eladó családi ház