Seven Pearl

Eladó családi ház
Kiskunlacháza

+ 14 kép 1/17
63 500 000 Ft63.5 M Ft 423 333 Ft/m2
4 szoba
150 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 623 m2
Fűtés: Egyéb
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 635
Ács Katalin
Szigetszentmiklós OTP Ip

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó Kiskunlacházán felújítandó családi ház nagy lehetőségekkel. Ideális választás azoknak, akik saját elképzeléseik szerint szeretnének otthont kialakítani, vagy akár befektetési célra keresnek ingatlant. Elhelyezkedését tekintve kiválóan alkalmas üzlethelyiség kialakítására vagy egyéb vállalkozás céljára. A ház állapota felújítást igényel, de szerkezetileg stabil, így remek alapot nyújt álmai megvalósításához. Hasznos alapterület 150 nm a pince szinttel együtt, a telek mérete 623 nm.

A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitel- és
lízingkonstrukciókat kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint
megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez
kapcsolódó ügyek intézéséhez. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, keressen bizalommal, akár hétvégén is.
Referenciaszám: M317878

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 20.

4 szobás családi házak ára Kiskunlacházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kiskunlacháza m² ár
423 e Ft
723 e Ft 41%
Ennek az ára
Kiskunlacháza átlagár
63.5 M Ft m Ft
87.1 m Ft 27%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kiskunlacháza

Eladó családi házak a környékről

Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

65 M Ft
2 szoba
205 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

92.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

450 M Ft
5 + 1 szoba
405 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

450 M Ft
5 + 1 szoba
405 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

78.4 M Ft
5 szoba
97 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

69.9 M Ft
2 szoba
90 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

89.1 M Ft
5 szoba
99 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

114.99 M Ft
5 szoba
359 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²