Oasis Residence

Eladó családi ház
Kiskőrös

+ 4 kép 1/7
74 900 000 Ft74.9 M Ft 468 125 Ft/m2
5 szoba
160 m²
építés éve:2014

Részletes adatok

Telekméret: 759 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 660
Rafael László
HOUSE36 Ingatlanbázis Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kiskőrös központi részén, 759 m2-es, megosztásos telken, 2014-ben épült, szigetelt, 160 m2-es, 5 szobás, 2 fürdőszobás, padlófűtéses családi ház ELADÓ! Többféle fűtési lehetőség, 3 rétegű üvegezés, puffer tartály, klímaberendezések, elektromos kapu stb. A modern térkő burkolatú udvaron egy 40 m2-es, elektromos ajtóval ellátott dupla garázs is található. Az ingatlan két külön bejáratú, összkomfortos lakóegységgel rendelkezik. BEFEKTETÉSRE IS KIVÁLÓAN ALKALMAS! (A kamattámogatott CSOK+ hitellehetőség is adott!) Csak a House36 kínálatában keresse!

Főbb jellemzők:
- 2014-ben épült, 2 szintes, jó állapotú családi ház.
- 3 szoba+2 nappali+ 2 fürdőszoba. (Két külön bejáratú, összkomfortos lakóegység.)
- Beépített konyha, teljes gépészettel, több beépített gardrób szekrény.
- Padlófűtés (gáz-cirkó) rendszer, vegyes tüzelésű kazán (puffer tartály).
- Az egész épület klimatizált (4 db klímaberendezés).
- Műanyag nyílászárók: hő és hangszigetelő üvegezéssel.
- Elektromos redőnyrendszer, szúnyoghálóval,. Kamerarendszer, riasztórendszer kiépítve.
- Elektromos kapu, elektromos garázskapu, térkövezett udvar.
- 40 m2-es dupla garázs.

Figyelem az adatlap megbízóinktól kapott adatok alapján készült, pontosságáért felelősséget nem tudunk vállalni!Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, illetve eladó, vagy kiadó ingatlana van, forduljon hozzám bizalommal. Szolgáltatásaink kereső ügyfeleink részére díjmentesek!A tulajdonos kérésére az ingatlan bemutatása egy személyes konzultáció után történik, ahol részletes tájékoztatást kaphat az ingatlan paramétereiről és dokumentációjáról.
Az iroda legfrissebb, aktuális kínálatát a HOUSE36 saját weboldalán találja!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

5 szobás családi házak ára Kiskőrösön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kiskőrös m² ár
468 e Ft
179 e Ft -162%
Ennek az ára
Kiskőrös átlagár
74.9 M Ft m Ft
41.7 m Ft -80%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kiskőrös

Eladó családi házak a környékről

Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Fajsz
Eladó családi ház

Fajsz

12 M Ft
4 szoba
129 m²
Kiskőrös
Eladó családi ház

Kiskőrös

79.9 M Ft
2 szoba
140 m²
Kiskőrös
Eladó családi ház

Kiskőrös

32.99 M Ft
3 szoba
149 m²
Kiskőrös
Eladó családi ház

Kiskőrös

150 M Ft
6 szoba
214 m²
Dunavecse
Eladó családi ház

Dunavecse

88.49 M Ft
8 szoba
378 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

39.9 M Ft
2 szoba
110 m²
Kiskőrös
Eladó családi ház

Kiskőrös

18.5 M Ft
2 szoba
85 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

58 M Ft
5 szoba
92 m²
Kiskőrös
Eladó családi ház

Kiskőrös

55 M Ft
4 szoba
145 m²
Kiskunmajsa
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

40 M Ft
5 szoba
95 m²
Dunapataj
Eladó családi ház

Dunapataj

15 M Ft
5 szoba
150 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

63 M Ft
5 szoba
91 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

47 M Ft
1.24 ha
183 m²
Kiskőrös
Eladó családi ház

Kiskőrös

23.9 M Ft
2 szoba
65 m²
Kiskőrös
Eladó családi ház

Kiskőrös

26.5 M Ft
3 szoba
76 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

6.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

65 M Ft
5 szoba
98 m²
Kiskunmajsa, 1
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

60.9 M Ft
6 szoba
220 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft
5 szoba
220 m²
Bácsalmás
Eladó családi ház

Bácsalmás

25.5 M Ft
2 + 1 szoba
90 m²