Avico Greentop

Eladó családi ház
Keszthely

+ 7 kép 1/10
48 900 000 Ft48.9 M Ft 1 111 364 Ft/m2
1 + 1 szoba
44 m²
építés éve:1960

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 30 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 469
Végh Katalin
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Keszthely belvárosában frekventált helyen eladó egy 44 nm -es 1,5 szobás fiatalosan felújított családiház.
Az ingatlan kultúrált és parkosított közös udvar utcafronti épülete. Tartozik hozzá egy saját 4 nm-es tároló és egy másik fémhálós tároló is, aminek a helyére saját kis kert kialakítható.
Az ingatlan biztonságos és a közelében megtalálható, buszmegálló, kórház, szolgáltatók . A Festetics kastély 5 perc, a Balatonpart és a vasút-busz pályaudvar 15 perc sétatávolságra érhető el.
Az ingatlan ideális idős párnak, háziállattal rendelkezőknek és kiadásra is alkalmas az elhelyezkedése okán.
Az adatok tájékoztató jellegűek.

A vásárlás során irodánk teljeskörű támogatást biztosít pénzügyi, jogi tanácsadás, hitelügyintézés, energetikai és villamos energia tanúsítvány valamint biztosítás és lakberendező bevonása igény szerint.

Keressen bizalommal !

Az ingatlanban otthon- Myhome

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

2 szobás családi házak ára Keszthelyen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Keszthely m² ár
1111 e Ft
649 e Ft -71%
Ennek az ára
Keszthely átlagár
48.9 M Ft m Ft
152.8 m Ft 68%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Keszthely

Eladó családi házak a környékről

Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

120 M Ft
7 + 1 szoba
280 m²
Zalaszántó
Eladó családi ház

Zalaszántó

14.9 M Ft
2 szoba
66 m²
Zalacsány
Eladó családi ház

Zalacsány

120 M Ft
5 + 1 szoba
220 m²
Cserszegtomaj
Eladó családi ház

Cserszegtomaj

399 M Ft
4 + 1 szoba
338 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

182.4 M Ft
5 szoba
193 m²
Nagykanizsa, Csengery
Eladó családi ház

Nagykanizsa

65.9 M Ft
4 szoba
231 m²
Keszthely
Eladó családi ház

Keszthely

255.834 M Ft
3 szoba
160 m²
Zalaszentgrót
Eladó családi ház

Zalaszentgrót

49.9 M Ft
2 szoba
70 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

169 M Ft
5 + 1 szoba
240 m²
Keszthely
Eladó családi ház

Keszthely

64.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Keszthely
Eladó családi ház

Keszthely

125 M Ft
6 szoba
175 m²
Vindornyafok
Eladó családi ház

Vindornyafok

38.9 M Ft
3 szoba
120 m²
Zalaszentgrót
Eladó családi ház

Zalaszentgrót

12.9 M Ft
2 szoba
80 m²
Keszthely
Eladó családi ház

Keszthely

146 M Ft
5 szoba
187 m²
Balatongyörök
Eladó családi ház

Balatongyörök

89.8 M Ft
5 szoba
140 m²
Keszthely
Eladó családi ház

Keszthely

97 M Ft
1360 m²
260 m²
Keszthely
Eladó családi ház

Keszthely

119 M Ft
5 + 4 szoba
320 m²
Keszthely
Eladó családi ház

Keszthely

37.9 M Ft
1 szoba
40 m²
Keszthely
Eladó családi ház

Keszthely

146 M Ft
6 szoba
224 m²
Keszthely
Eladó családi ház

Keszthely

139.9 M Ft
6 + 1 szoba
277 m²
Keszthely
Eladó családi ház

Keszthely

98 M Ft
6 szoba
240 m²
Keszthely
Eladó családi ház