Astora Márvány8

Eladó családi ház
Kerepes

+ 17 kép 1/20
86 900 000 Ft86.9 M Ft 869 000 Ft/m2
2 + 1 szoba
100 m²
építés éve:1976

Részletes adatok

Telekméret: 808 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs, Kocsibeálló
Közmű: Gáz, Villany
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 329
Molnár Tímea
Intor Ingatlan Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kerepesen, felkapott környéken kínálok megvételre egy 87 négyzetméteres, jó állapotú, téglaépítésű családi házat. A 808 négyzetméteres, téglalap alakú telken álló ingatlan ideális választás lehet családok számára, akik csendes környékben keresnek jól használható otthont.

A ház elrendezése praktikus: A szobák mellett egy tágas nappali biztosít kényelmes életteret. A DNY-i tájolásnak köszönhetően a belső terek világosak, a 12 négyzetméteres terasz pedig kellemes kiegészítője a mindennapoknak. A fűtésről gázkazán gondoskodik, a nyári komfortot klíma növeli.

A kert jól kihasználható, ahol egy kerti tároló is helyet kapott, így a szezonális eszközök tárolása megoldott. Az udvari beálló egyszerű parkolást biztosít az ingatlanon belül.

Az 1976-ban épült, cseréptetős ház stabil szerkezetű, jelenlegi állapota lehetővé teszi a beköltözést. Az ingatlan CSOK Plusz igénybevételére is alkalmas lehet, ami külön előnyt jelenthet családos vásárlók számára.Kerepes szívében kínálunk egy téglaépítésű családi házat.

87nm+12nm terasz.
A kert 808nm.
A falak 44 cm-esek.
Műanyag nyílászárók, szúnyoghálóval és redőnnyel ellátva.
3 db hűtő-fűtő klíma.
Kamerák.
Elektromos kapu.
Applikációról működtethető: kapu, klíma, gázkazán.

Kerepes ezen része elsősorban családi házas övezet, ahol a nyugodt lakókörnyezet mellett a főváros közelsége is érezhető. A környéken jellemző a kertvárosias beépítés, ami élhető, kiegyensúlyozott mindennapokat kínál.

A közlekedés szempontjából a H8-as HÉV vonal fontos szerepet játszik, amely közvetlen kapcsolatot biztosít Budapest felé. Emellett az M31-es autóút és a 3-as főút is gyors elérést kínál, ami autóval közlekedőknek kifejezetten előnyös.

Ha olyan otthont keres, ahol a nyugalom és a kitűnő közlekedés egyszerre adott, érdemes személyesen is megtekinteni ezt az ingatlant.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás családi házak ára Kerepesen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kerepes m² ár
869 e Ft
798 e Ft -9%
Ennek az ára
Kerepes átlagár
86.9 M Ft m Ft
75.7 m Ft -15%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kerepes

Eladó családi házak a környékről

Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

86.9 M Ft
6 szoba
162 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

132.9 M Ft
5 szoba
127 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

86.9 M Ft
5 szoba
162 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

155 M Ft
4 szoba
178 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

155 M Ft
4 szoba
178 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

370 M Ft
8 szoba
492 m²
Kerepes, Szőlő utca
Eladó családi ház

Kerepes

132.9 M Ft
5 szoba
130 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

100 M Ft
5 szoba
164 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

86.9 M Ft
5 szoba
162 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

155 M Ft
5 szoba
155 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²