BAM Living

Eladó családi ház
Kecskemét

83 000 000 Ft83 M Ft 892 473 Ft/m2
4 szoba
93 m²
építés éve:2024

Részletes adatok

Telekméret: 1600 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 207
Békési László
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Bács-Kiskun Vármegye Kecskemét ELADÓ CSALÁDI HÁZ PROJEKT!
A meglévő 1600 nm-es felsőszéktói, bekerített telekre kerül kivitelezésre minőségi anyagokból egy 93 nm-es amerikai konyhás nappali + 3 szobás, téglaépítésű családi ház, ami a vevő igényeihez igazítható.
A kivitelezés során mindig az elkészült részfolyamatokat kell kifizetni.
Az építkezés a szerződés megkötése és a tervek véglegesítése után elindul, várható befejezése maximum 12 hónap.
A kivitelezőt, a terveket és a műszaki leírást egy személyes találkozó alkalmával bemutatom.
CSOK, Babaváró hitelügyintézésben segítünk!
Köszönöm, hogy elolvasta a hirdetésem, ha felkeltettem az érdeklődését keressen bizalommal!

Referencia szám: 144003997

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
892 e Ft
873 e Ft -2%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
83 M Ft m Ft
118.1 m Ft 30%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó családi házak a környékről

Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

24.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Bugac
Eladó családi ház

Bugac

9.8 M Ft
4 szoba
67 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

65 M Ft
5 szoba
98 m²
Fülöpháza
Eladó családi ház

Fülöpháza

68 M Ft
6 szoba
250 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft
5 szoba
220 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

330 M Ft
1 szoba
470 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

55 M Ft
5 szoba
91 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

42 M Ft
4 szoba
180 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

9.9 M Ft
2 szoba
30 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

219 M Ft
5 szoba
190 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

219 M Ft
5 szoba
190 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

45 M Ft
6 szoba
110 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

300 M Ft
19 szoba
1100 m²
Fajsz
Eladó családi ház

Fajsz

12 M Ft
4 szoba
129 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

300 M Ft
19 szoba
1100 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

63 M Ft
5 szoba
91 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

58 M Ft
5 szoba
92 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Dunavecse
Eladó családi ház

Dunavecse

88.49 M Ft
8 szoba