BAM Living

Eladó családi ház
Kaposvár

+ 17 kép 1/20
54 900 000 Ft54.9 M Ft 610 000 Ft/m2
2 szoba
90 m²
építés éve:1960

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 425 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Komfort: Komfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 467
Katona László
Openhouse Kaposvár

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Az Openhouse Kaposvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178791 hivatkozási számú kaposvári családi ház.

Kaposvár csendes, kedvelt városrészében – felújítandó családi ház eladó

Az ingatlan teljes körű felújítást igényel, így új tulajdonosa saját elképzelései és ízlése szerint formálhatja. A ház a város frekventált, északnyugati, jól kiépített családi házas övezetében található.

A ház jellemzői

Az 1960-as években épült, téglafalazatú családi ház,küső szigetelés nem került rá

Jelenleg nem lakott, bútorozatlan állapotban

90 m²-es, praktikus elrendezésű lakótér

Helyiségek: két szoba, konyha, fürdőszoba, előszoba, előtér, kamra, tároló, terasz

Az épület alatt pince található

A ház folytatásában melléképületek és tárolók állnak rendelkezésre

A telek utcafrontjával szemben kisebb autó számára alkalmas garázs

Műszaki állapot

Fából készült nyílászárók

Gázkonvektoros fűtés, igény szerint korszerűsíthető

Jelentősebb felújítás az évek során nem történt, csupán állagmegóvás

Cserépfedésű tető

Fejlesztési lehetőség

A felújítást követően az ingatlan modern, kényelmes és energiatakarékos otthonná alakítható.
Ideális választás azok számára, akik saját terveiket szeretnék megvalósítani egy rendezett, csendes, közkedvelt családi házas környéken.

Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó kaposvári családi ház, vagy bármely más családi ház és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.Hivatkozási szám: #178791

Az Openhouse Kaposvár Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.

A családi ház vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.

További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.
Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 22.

2 szobás családi házak ára Kaposváron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kaposvár m² ár
610 e Ft
430 e Ft -42%
Ennek az ára
Kaposvár átlagár
54.9 M Ft m Ft
89.3 m Ft 39%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kaposvár

Eladó családi házak a környékről

Látrány
Eladó családi ház

Látrány

49.9 M Ft
4 szoba
138 m²
Kaposvár
Eladó családi ház

Kaposvár

130 M Ft
4 + 2 szoba
200 m²
Kaposvár
Eladó családi ház

Kaposvár

16.5 M Ft
1 szoba
38 m²
Kaposvár
Eladó családi ház

Kaposvár

81.5 M Ft
7 szoba
300 m²
Kaposvár
Eladó családi ház

Kaposvár

44.9 M Ft
5 szoba
161 m²
Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

250 M Ft
12 szoba
260 m²
Kaposvár
Eladó családi ház

Kaposvár

49 M Ft
5 szoba
127 m²
Balatonlelle
Eladó családi ház

Balatonlelle

620 M Ft
12 szoba
1300 m²
Zamárdi
Eladó családi ház

Zamárdi

126 M Ft
6 szoba
120 m²
Kaposvár
Eladó családi ház

Kaposvár

68 M Ft
5 + 1 szoba
210 m²
Kaposvár
Eladó családi ház

Kaposvár

27.5 M Ft
4 + 2 szoba
168 m²
Látrány
Eladó családi ház

Látrány

74.99 M Ft
4 szoba
138 m²
Balatonberény
Eladó családi ház

Balatonberény

128 M Ft
3 + 1 szoba
121 m²
Kaposvár
Eladó családi ház

Kaposvár

84.5 M Ft
5 szoba
164 m²
Zamárdi
Eladó családi ház

Zamárdi

420 M Ft
10 szoba
500 m²
Kaposvár, Kecelhegy-Cser, Eger utca
Eladó családi ház

Kaposvár

59.9 M Ft
5 szoba
190 m²
Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

139 M Ft
9 szoba
175 m²
Balatonszárszó
Eladó családi ház

Balatonszárszó

56.5 M Ft
3 szoba
60 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

596 M Ft
10 szoba
975 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

330 M Ft
12 szoba
0 m²
Kaposvár
Eladó családi ház

Kaposvár