Oasis Residence

Eladó családi ház
Jászfényszaru, földszint

+ 13 kép 1/16
51 800 000 Ft51.8 M Ft 616 667 Ft/m2
3 szoba
84 m²
földszint
építés éve:1976

Részletes adatok

Telekméret: 1870 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: H

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 321
Veréb Gergely
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

MEGVÉTELRE KÍNÁLUNK EGY FEÚJÍTOTT TÉGLAHÁZAT JÁSZFÉNYSZARUN!

Ez a teljes körűen korszerűsített, téglaépítésű családi ház ideális választás mindazok számára, akik azonnal költözhető, felújított ingatlant keresnek nagy telekkel és sokoldalú kihasználhatósággal. A környék folyamatosan fejlődik ezáltal rengeteg munkalehetőség van, Így akár kiadásra is alkalmas.

AZ ÖNKORMÁNYZAT INGATLANVÁSÁRLÁSI TÁMOGATÁST IS KÍNÁL.
________________________________________
Az ingatlan főbb jellemzői
• Teljes műszaki és esztétikai felújítás (tető, gépészet, burkolatok)
• Új villany- és vízhálózat
• Gázkazános fűtés, korszerűen kiépített fűtési rendszer
• Hűtő-fűtő klíma a kényelmes hőérzetért
• 10 cm-es külső hőszigetelés az alacsonyabb rezsi érdekében
• Részben cserélt nyílászárók, új beltéri ajtók
• Modern hidegburkolatok, új parketta a szobákban
• Riasztórendszer előkészítése
• Felújított tetőszerkezet (lécek és gerendák cseréje megtörtént)

Lakótér: 83,6 m²
Szobák száma: 3
Telek területe: 1870 m²
Pince: 47,59 m² – tárolásra, műhelynek vagy hobbihelyiségnek is alkalmas
________________________________________
Tágas telek – számos lehetőség
Az 1870 m²-es telek bőséges teret kínál kertészkedéshez, pihenőkert kialakításához, gyermekjátszótérhez vagy akár további építési lehetőségekhez is.
________________________________________
Jászfényszaru csendes, családbarát település, ahol a helyi ipari park stabil munkalehetőségeket biztosít. Ezáltal az ingatlan nemcsak otthonként, hanem befektetésként is kiváló választás lehet.

A TELEPÜLÉSEN TANUSZODA MŰKÖDIK.

Autóval könnyen elérhető:
• Hatvan – kb. 10 perc
• Jászberény – kb. 15 perc
• Budapest – kb. 40 perc
________________________________________
INGATLANTÓL függetlenül támogatjuk ügyfeleinket CSOK, CSOK PLUSZ és HITELFELVÉTEL intézésében!
Rajtunk keresztül kedvezőbb feltételekhez juthat a hitelfelvétel során, ráadásul közvetítői díj nélkül!
Emiatt is forduljon hozzánk bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

3 szobás családi házak ára Jászfényszarun

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Jászfényszaru m² ár
617 e Ft
456 e Ft -35%
Ennek az ára
Jászfényszaru átlagár
51.8 M Ft m Ft
41.2 m Ft -26%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Jászfényszaru, földszint

Eladó családi házak a környékről

Jászfényszaru
Eladó családi ház

Jászfényszaru

49.5 M Ft
3 szoba
120 m²
Berekfürdő
Eladó családi ház

Berekfürdő

27.5 M Ft
3 szoba
110 m²
Jászárokszállás
Eladó családi ház

Jászárokszállás

21.5 M Ft
2 szoba
45 m²
Jászjákóhalma
Eladó családi ház

Jászjákóhalma

25 M Ft
4 + 1 szoba
200 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

20.5 M Ft
2 szoba
78 m²
Jászfényszaru
Eladó családi ház

Jászfényszaru

50 M Ft
5 szoba
150 m²
Abádszalók
Eladó családi ház

Abádszalók

18 M Ft
4 szoba
110 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

79.9 M Ft
4 szoba
165 m²
Abádszalók
Eladó családi ház

Abádszalók

18 M Ft
4 szoba
110 m²
Jászfényszaru
Eladó családi ház

Jászfényszaru

29 M Ft
3 szoba
67 m²
Jászfényszaru
Eladó családi ház

Jászfényszaru

34.5 M Ft
3 szoba
98 m²
Kenderes
Eladó családi ház

Kenderes

13 M Ft
3 szoba
105 m²
Tiszaroff, Aradi út
Eladó családi ház

Tiszaroff

11 M Ft
2 szoba
78 m²
Jászberény, Tőtevény tanya
Eladó családi ház

Jászberény

99.9 M Ft
6 szoba
229 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

30 M Ft
2 szoba
70 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

118 M Ft
1 szoba
190 m²
Jászfényszaru
Eladó családi ház

Jászfényszaru

49.5 M Ft
3 szoba
120 m²
Jászfényszaru
Eladó családi ház

Jászfényszaru

39 M Ft
3 szoba
131 m²
Jászfényszaru
Eladó családi ház

Jászfényszaru

22 M Ft
1 szoba
70 m²
Kisújszállás
Eladó családi ház