Seven Pearl

Eladó családi ház
Isaszeg

+ 3 kép 1/6
109 000 000 Ft109 M Ft 736 486 Ft/m2
4 szoba
148 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 550 m2
Fűtés: Geotermikus
Parkolás: Garázs
Közmű: Gáz, Villany
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 412
Kollár Ábel Gergő
Intor Ingatlan Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Egy modern, világos és prémium kivitelezésű ingatlant keresel a felkapott környéken? Ezt most neked álmodtuk meg! Ingatlanunk a Dózsa György utcában található!

! Hátsókert közvetlen érintkezik az erdővel, így gyönyörű panorámával rendelkezik a telek !

Az ingatlan lakütere 101 négyzetméter melyhez tartozik egy 21 négyzetméteres garázs közvetlen bejárattal az ingatlanba, valamint előterasz fedett terasz és terasz is.

Nagy referenciával* rendelkező helyi vállalkozó készíti, aki minden kérdés és kérés esetén rendelkezésünkre áll. Az építkezés szerződés után azonnal elkezdődik, és 6-8 hónapon belül kulcsrakész lesz.

Az ingatlan állapota új építésű, így minden részletét az Ön igényeinek megfelelően alakítottuk ki. A fűtést egy hőszívattyú fogja biztosítani, mely egy H-tarifás mérőóráról fog üzemelni.

Műszaki leírás:

• P30N+F téglafal
• 10 centis Grafitos szigetelés
• 25 centis födém szigetelés
• hat légkamrás 3 rétegű műanyag thermo nyílászárók
• antracit cserép
• elektromos kapu előkészítés
A burkolatok és a beltéri ajtók a vállalkozó által biztosított összeghatárig választhatóak:

• Hidegburkolat: 7.000.-/m2
• Melegburkolat: 7.000.-/m2
• Beltéri ajtók: 60.000.-/db
• Fürdőkád: 50.000.-
• Csaptelepek: 15000.-/db

A környék előnyeit tekintve, számos zöld terület és park található a közelben, így a természet szerelmesei számára is ideális helyszín lehet az ingatlan. Emellett a város központjában számos üzlet, szolgáltatás és étterem található, így a mindennapi élethez szükséges dolgok is könnyen elérhetőek.

Ha kérdése merülne fel az ingatlanról, vagy érdeklődne további részletek iránt, bátran keressen minket.

AZ INGATLAN CSOK+ KÉPES!
Várható befejezés 2026. 4. negyedév

Intor Ingatlan – Otthont biztonságban!

Irodánk rendelkezésére áll az értékesítés első lépésétől, egészen az utolsóig. Amennyiben valamelyik ingatlanunkat jelenlegi ingatlanja értékesítése után kívánja megvásárolni, vagy egy megbízható irodával kívánna együttműködni, amely teljeskörű ügyintézést biztosít, megfizethető áron, forduljon hozzánk bizalommal!

* referenciaképek kerülnek feltöltésre, amik az épülő tervházat mutatják kész állapotban.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás családi házak ára Isaszegen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Isaszeg m² ár
736 e Ft
674 e Ft -9%
Ennek az ára
Isaszeg átlagár
109 M Ft m Ft
77.3 m Ft -41%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Isaszeg

Eladó családi házak a környékről

Isaszeg
Eladó családi ház

Isaszeg

68 M Ft
3 szoba
85 m²
Isaszeg
Eladó családi ház

Isaszeg

48 M Ft
3 szoba
48 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Isaszeg
Eladó családi ház

Isaszeg

34.9 M Ft
1 + 1 szoba
31 m²
Isaszeg
Eladó családi ház

Isaszeg

68 M Ft
2 szoba
85 m²
Isaszeg
Eladó családi ház

Isaszeg

699 M Ft
8 szoba
333 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Isaszeg
Eladó családi ház

Isaszeg

33.99 M Ft
1 szoba
57 m²
Isaszeg
Eladó családi ház

Isaszeg

68 M Ft
2 szoba
85 m²
Isaszeg, Március 15. utca
Eladó családi ház

Isaszeg

39 M Ft
3 szoba
72 m²
Isaszeg
Eladó családi ház

Isaszeg

48 M Ft
3 szoba
48 m²
Isaszeg
Eladó családi ház

Isaszeg

115 M Ft
5 szoba
140 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Isaszeg
Eladó családi ház

Isaszeg

110 M Ft
5 szoba
155 m²
Isaszeg
Eladó családi ház

Isaszeg

32 M Ft
2 szoba
50 m²
Isaszeg
Eladó családi ház

Isaszeg

68 M Ft
3 szoba
85 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház