BAM Living

Eladó családi ház
Hódmezővásárhely, 10 felett

+ 17 kép 1/20
115 000 000 Ft115 M Ft 833 333 Ft/m2
3 szoba
138 m²
10 felett
építés éve:1985

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 351 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 10 felett
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 742
Sárai-Kovács Ágnes
Városi Ingatlaniroda - VING

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

1985-ben épült kétszintes családi házat 2022-ben felújították jelenlegi tulajdonosai.
A felújítás során, kicserélték a teljes villamos hálózatot, a vízvezetékeket, új fűtésrendszert építettek ki, Saunier Duval kombi kazánnal. A földszinten minden padló és fal-burkolatot kicseréltek, új konyhabútor került beépítésre, megújult a wc és a fürdőszoba is. Az emeleten új fürdő került kialakításra, a közlekedőben hűtő-fűtő klímát szereltek fel. Az egész ingatlanban kicserélték a külső nyílászárókat hőszigetelő műanyag nyílászáróra.
A ház ~76,00 m2 alapterületű földszintjén ~18,00 m2 területű konyha-étkező, reggeliző terasz, ~ 18,00 m2-es nappali, külön fürdő és wc helyiségek, előszoba, kényelmes közlekedő tér található, a bejárat pedig nagy fedett teraszról nyílik. (-földszinti alaprajz) A ~62,00 m2 hasznos alapterületű emeleten, két ~15,00 m2 szoba, az egyikhez ~9,00 m2-es erkély kapcsolódik, fürdő, háztartási helyiség és közlekedő található. (-emeleti alaprajz)
Az udvaron szépen karbantartott ~20,00 m2 és ~15,00 m2 területű melléképületek és ~19,00 m2 területű garázs található.
Az ingatlan a belvárosban, remek helyen, a strandfürdő szomszédságában található. Tram-Train megálló, buszmegálló pár perces sétával elérhető.

Néhány információ az ingatlanról, ami segíthet a döntésben:
-Telek területe: 351 m2
-Lakóépület alapterülete: ~138, 00m2
-Földszinti lakótér: ~76,00 m2
-Emeleti hasznos terület: ~62,00 m2
-Garázs: ~19,00 m2
-Melléképületek: ~15,00 m2, ~20,00 m2

-Nappali: ~18,00 m2
-Konyha-Étkező: ~18,00m2
-Előszoba: ~8,00 m2
-Reggeliző terasz: ~8,00 m2
-Közlekedő (fa lépcsővel): ~12,00 m2
-Fürdő: ~6,00 m2
-Bejárai terasz: ~ 9,00 m2
-Emeleti közlekedő: ~5,00 m2
-Emeleti szobák: ~15,00 m2, ~15,00 m2
-Emeleti fürdő: ~ 6,00 m2
-Erkély: ~9,00 m2
-Háztartási helyiség: ~16,00 m2

Az ingatlannal kapcsolatos kérdéseivel várom hívását, a hét bármely napján.

Ügyfeleink számára irodánk teljes jogi hátteret, adás-vétellel kapcsolatos térítésmentes jogi tanácsadást biztosít.
Bank semleges hitelügyintézéssel, díjmentes hitelszűréssel és tanácsadással is hozzájárulunk, hogy megtalálja az ön számára legkedvezőbb megoldást.

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

3 szobás családi házak ára Hódmezővásárhelyen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hódmezővásárhely m² ár
833 e Ft
537 e Ft -55%
Ennek az ára
Hódmezővásárhely átlagár
115 M Ft m Ft
49.1 m Ft -134%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hódmezővásárhely, 10 felett

Eladó családi házak a környékről

Röszke
Eladó családi ház

Röszke

15.9 M Ft
3 szoba
80 m²
Röszke
Eladó családi ház

Röszke

75 M Ft
4 szoba
95 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

63 M Ft
3 szoba
94 m²
Szeged, Újszeged, Radnóti utca
Eladó családi ház

Szeged

329.9 M Ft
12 + 2 szoba
619 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

220 M Ft
12 + 2 szoba
760 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

14.36 M Ft
31 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

37.425 M Ft
3 szoba
75 m²
Hódmezővásárhely, Kishomok, Új-Kishomok
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

69 M Ft
3 szoba
100 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

87.9 M Ft
6 szoba
192 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

160 M Ft
5 szoba
187 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

11.488 M Ft
17 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

45 M Ft
2 szoba
93 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

172 M Ft
10 + 1 szoba
593 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

64.99 M Ft
4 + 2 szoba
235 m²
Makó, Ráday 9/b
Eladó családi ház

Makó

49.9 M Ft
1 szoba
150 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

30 M Ft
2 szoba
76 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

70 M Ft
3 szoba
98 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

65 M Ft
3 szoba
130 m²
Tiszasziget
Eladó családi ház

Tiszasziget

47 M Ft
4 szoba
160 m²
Deszk
Eladó családi ház