Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó a Béke telep jól megközelíthető helyén egy két lakásból (az egyik szoba-konyhás, a másik hatalmas nappali mellett 4 hálószobás) lakás. A 27 m2-es pince fölött a szuterén szinten ugyanakkora méretű, szinte lakás minőségű "műhely" is található. Az udvaron féltetős terasz és egy 22 m2-es garázs is van. Az utcafronton helyezkedik el a kicsi lakás, a nagy családnak való hely beljebb és a teljes tetőtérben van. Mindkét lakrészben van fürdő, konyha, hálószoba, kamra. A melléképületben egy külön toalet is helyt kapott. Az ingatlan villanyhálózata 3X20 Amper. Szinte minden ajtó és ablak korszerű, 3 rétegű, hőszigetelt üveggel ellátott. A ház kivülről szintén hőszigetelt, így fűtése igen kedvező.
Ha Ön olyan házat keres, amibe szinte csak be kell költözni, esetleg kirepülő gyermekével vagy idős hozzátartozójával akar egy házban, de mégis külön lakni, akkor kiváló választás lehet ez az ingatlan! Nem fog benne csalódni!
Falazat anyaga: Tégla
Hirdetés feltöltve: 2025. 04. 08. Utoljára módosítva: 2025. 04. 12.
Cím: Hódmezővásárhely