Avico Greentop

Eladó családi ház
Hobol, Mátyás király utca

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 17 kép 1/20
44 900 000 Ft44.9 M Ft 374 167 Ft/m2
3 szoba
120 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 1600 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: H

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 883
Gölöncsér Enikő
Selling-Pécs

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó családi ház Hobolban – tágas otthon nagy telekkel!

Hobolban, a Mátyás Király utcában kínálunk megvételre egy 2 szintes, 120 nm-es családi házat, 1600 nm-es sík telken.

Az ingatlan főbb jellemzői:
- Teljes nyílászáró csere
- Vadonatúj tető, antracit cserepes lemez fedéssel és új ereszcsatornával
- Új, oszloptól behúzott villamos hálózat (ipari áram)
- H tarifa
- Gáz az utcában

Fűtés: 3 nagy teljesítményű klíma
Víztérrel rendelkező cserépkályha lapradiátorokra kötve

Elosztás:
Földszint:
• Előtér
• Nappali teraszkapcsolattal
• Konyha + ebédlő• Kamra
• Sarokkádas fürdő• Külön WC

Emelet:
• 1 hálószoba
• 2 egymásba nyíló szoba (igény szerint külön bejáratúvá alakítható)
• Zuhanyzós fürdő + WC
• Erkély

Telek és egyéb:
1600 nm-es, teljesen körbekerített, sík telek
Garázs
Melléképületek

Energetikai besorolás: H
Irányár: 44.900.000 Ft

A hirdetés tájékoztató jellegű, nem minősül ajánlattételnek. Az esetleges elírásokért és változtatásokért felelősséget nem vállalunk. A hirdetés nem keletkeztet ajánlati kötöttséget.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hobol, Mátyás király utca

Eladó ingatlanok a környékről

Komló
Eladó panellakás

Komló

18 M Ft
2 szoba
52 m²
Siklós, Felszabadulás utca
Eladó családi ház

Siklós

199 M Ft
7 szoba
600 m²
Kozármisleny
Eladó családi ház

Kozármisleny

134.9 M Ft
5 szoba
200 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

41.5 M Ft
2 + 1 szoba
68 m²
Kozármisleny
Eladó családi ház

Kozármisleny

134.9 M Ft
5 szoba
200 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

79.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Pécs, Ürög, Eladó nappali + 4 hálós exkluzív társasházi lakás Pécsett, Mecsekoldalban
Eladó téglalakás

Pécs

175 M Ft
5 szoba
209 m²
Erdősmecske
Eladó családi ház

Erdősmecske

13.9 M Ft
3 szoba
89 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

139 M Ft
6 szoba
150 m²
Pécs, Basamalom, Ditz- Malom
Eladó téglalakás

Pécs

55 M Ft
3 szoba
54 m²
Hobol, Dobó István utca
Eladó családi ház

Hobol

39 M Ft
3 + 1 szoba
120 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.63 M Ft
3 szoba
47 m²
Töttös
Eladó családi ház

Töttös

10 M Ft
3 szoba
120 m²
Palotabozsok
Eladó családi ház

Palotabozsok

9.9 M Ft
3 szoba
141 m²
Hobol
Eladó családi ház

Hobol

41.9 M Ft
3 szoba
120 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

54.9 M Ft
3 szoba
52 m²
Pécs
Eladó panellakás

Pécs

49.5 M Ft
2 szoba
47 m²
Siklós, Külterület