Avico Greentop

Eladó családi ház
Heves, földszint

+ 7 kép 1/10
15 900 000 Ft15.9 M Ft 155 882 Ft/m2
3 szoba
102 m²
földszint
építés éve:1975

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 900 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: I

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 771
Laki Veronika Ingatlan
Laki Veronika Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó Heves településen egy kocka családi ház, 102 nm hasznos alapterülettel, 3 külön álló szoba, konyha - előtér, fürdő és toalett külön van. Az ingatlan szilikátból épült.

A ház teljes korszerűsítésre és felújításra szorul, ahogy az ára is tükrözi. Kiváló lehetőség, ha saját ízlésedre szeretnéd formálni a megvásárolandó ingatlant.

Nagyon jó helyen van, kevés szomszéddal, ha egy nyugis otthont keresel kiváló választás!

Keressen bizalommal, ha felkeltette érdeklődését! Segítek a megtekintéstől kezdve a teljes ügyintézésben. (ügyvéd, hitel, birtobaadás - közművek stb.)

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 22.

3 szobás családi házak ára Hevesen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Heves m² ár
156 e Ft
266 e Ft 41%
Ennek az ára
Heves átlagár
15.9 M Ft m Ft
25.2 m Ft 37%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Heves, földszint

Eladó családi házak a környékről

Szilvásvárad
Eladó családi ház

Szilvásvárad

92 M Ft
4 + 1 szoba
220 m²
Heves
Eladó családi ház

Heves

86.9 M Ft
6 szoba
190 m²
Heves
Eladó családi ház

Heves

19.9 M Ft
3 szoba
122 m²
Heves
Eladó családi ház

Heves

29.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Hatvan
Eladó családi ház

Hatvan

97.95 M Ft
5 + 2 szoba
253 m²
Andornaktálya
Eladó családi ház

Andornaktálya

42.5 M Ft
3 szoba
115 m²
Heves
Eladó családi ház

Heves

67.5 M Ft
5 szoba
200 m²
Bükkszék
Eladó családi ház

Bükkszék

69 M Ft
5 szoba
240 m²
Mátraderecske
Eladó családi ház

Mátraderecske

74 M Ft
4 szoba
200 m²
Heves, Cseplye utca 7
Eladó családi ház

Heves

2 M Ft
1 + 1 szoba
62 m²
Poroszló
Eladó családi ház

Poroszló

22 M Ft
2 szoba
65 m²
Besenyőtelek
Eladó családi ház

Besenyőtelek

65 M Ft
5 szoba
107 m²
Heves
Eladó családi ház

Heves

29.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Felsőtárkány
Eladó családi ház

Felsőtárkány

135 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Mátraszentimre
Eladó családi ház

Mátraszentimre

250 M Ft
8 szoba
300 m²
Heves, Major utca 12
Eladó családi ház

Heves

3.9 M Ft
1 + 1 szoba
68 m²
Parád
Eladó családi ház

Parád

47 M Ft
8 + 5 szoba
383 m²
Heves, Bernáthegy
Eladó családi ház

Heves

49.9 M Ft
2 szoba
65 m²
Heves
Eladó családi ház

Heves

32 M Ft
5 szoba
130 m²
Karácsond
Eladó családi ház

Karácsond

29.5 M Ft
3 szoba
88 m²
Heves
Eladó családi ház

Heves

89 M Ft
3 szoba
105 m²
Heves
Eladó családi ház

Heves

55.9 M Ft
4 szoba