Aerogate Homes

Eladó családi ház
Harkány, földszint

+ 13 kép 1/16
81 990 000 Ft81.99 M Ft 863 053 Ft/m2
3 szoba
95 m²
földszint

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 899 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 478
Kiss Emőke
Estate & More

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Harkányban eladó a képeken látható, 899 nm-es telken található, 95 nm-es, felújított, jó elosztású, 3 szobás, sátortetős családi ház.

Energetikai besorolás : F

Azonnal költözhető!

A felújítás során 2022-ben az alábbi munkálatok lettek elvégezve:
-A teljes házban cserélve lettek a víz- és villanyvezetékek
-A fürdőszoba új csempét, járólapot, villanybojlert, szanitereket és bútorokat kapott.
-A konyhában jó állapotú konyhabútor található, sütővel, főzőlappal és szagelszívóval, melyeket a vételár tartalmaz.
-Az ingatlan szinte teljes része új betonpadozatot és burkolatokat kapott.
-A falak újra lettek hálózva, alapozva és festve.
-Az ingatlan műanyag nyílászárókkal ellátott.
-A fűtést gázkazán és vízteres cserépkályha biztosítja. Minden helyiségben lapradiátorok kerültek felszerelésre.
-Az ingatlanban egy darab hűtő-fűtő klíma lett beszerelve.

-2023-ban a tetőszerkezet lett cserélve, Terrán tetőcserép került felhelyezésre. Illetve ezzel párhuzamosan egy 11 nm-es, szintén cseréppel borított terasz került kiépítésre.

-2024-ben 10 cm-es, grafitos homlokzati hungarocell szigeteléssel és 5 cm-es lábazati szigetelést kapott a ház, majd szilikonos nemesvakolat került fel.

Az udvaron kettő darab melléképület található, melyben egy darab garázs és tárolók kerültek kialakításra.

Az ingatlanban található bútorok és ingóságok külön megállapodás tárgyát képezhetik.

További értékes információkért keressen bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

3 szobás családi házak ára Harkányban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Harkány m² ár
863 e Ft
543 e Ft -59%
Ennek az ára
Harkány átlagár
81.99 M Ft m Ft
53.7 m Ft -53%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Harkány, földszint

Eladó családi házak a környékről

Pécs, Szabolcsfalu, Szabadságharc utca
Eladó családi ház

Pécs

58.99 M Ft
3 szoba
240 m²
Harkány
Eladó családi ház

Harkány

49.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Egyházaskozár, Hatos Gusztáv utca
Eladó családi ház

Egyházaskozár

4.7 M Ft
3 szoba
79 m²
Harkány
Eladó családi ház

Harkány

49.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Siklós
Eladó családi ház

Siklós

270 M Ft
8 szoba
600 m²
Harkány
Eladó családi ház

Harkány

49.9 M Ft
4 szoba
115 m²
Harkány
Eladó családi ház

Harkány

62.5 M Ft
10 szoba
184 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

83 M Ft
3 szoba
100 m²
Lánycsók
Eladó családi ház

Lánycsók

75 M Ft
7 szoba
247 m²
Harkány
Eladó családi ház

Harkány

149.9 M Ft
4 szoba
181 m²
Harkány
Eladó családi ház

Harkány

77.49 M Ft
7 + 1 szoba
125 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

13.5 M Ft
1 szoba
50 m²
Szentlőrinc, Bertalan püspök utca
Eladó családi ház

Szentlőrinc

85 M Ft
3 szoba
330 m²
Harkány
Eladó családi ház

Harkány

149.9 M Ft
4 szoba
181 m²
Harkány
Eladó családi ház

Harkány

125 M Ft
6 szoba
230 m²
Harkány
Eladó családi ház

Harkány

65 M Ft
7 + 1 szoba
251 m²
Pécs, Csoronika, Jakabhegyi út
Eladó családi ház

Pécs

99 M Ft
3000 m²
576 m²
Harkány
Eladó családi ház

Harkány

78.74 M Ft
12 szoba
512 m²
Harkány
Eladó családi ház

Harkány

78.74 M Ft
12 szoba
512 m²
Harkány, Kossuth Lajos utca
Eladó családi ház

Harkány

69.99 M Ft
9 szoba
130 m²
Harkány
Eladó családi ház

Harkány

62.5 M Ft
10 szoba
184 m²
Versend