Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Harkány

+ 15 kép 1/18
49 900 000 Ft49.9 M Ft 756 061 Ft/m2
3 szoba
66 m²

Részletes adatok

Telekméret: 308 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 115
Lóki Anna
Grand Ingatlan Pécs, Kodály Zoltán utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Harkány víkendtelepi részén, szép állapotú nyaralóház eladó!

Az ingatlan 1974-ben épült, alapterülete 66 négyzetméter, 2 szinten. Tégla építésű, megerősített fa födémszerkezettel, cserép tetőhéjazattal. Az évek során számos felújításon esett át, az épületet 2008-ban hivatalosan bővítették.

A ház nyílászárói (kiváló állapotú hőszigetelt fa + redőny) részben cserélve lettek, fürdőszoba, tetőszerkezet teljeskörű felújítása történt, központi fűtés került kialakításra. A ház fűtése kombi gázkazánnal, kályhával és H-tarifás hűtő-fűtő klímával egyaránt megoldható.

A földszint alapterülete 50 nm, melyen helyet kapott 2 szoba (melyből az egyik most nappali-hálóként, a másik étkezőként funkcionál), konyha, kamra, 2 fürdőszoba (egy kádas, egy zuhanyzós), beépített terasz, közlekedő.

Az emelet alapterülete 16 nm, itt található további 1 szoba, közlekedő, 4 nm erkély. A közlekedőből 7 nm-es tetőterasz nyílik, mely az udvarból is megközelíthető.

A telek mérete 308 négyzetméter, teljesen körbekerített, részben térkövezett, két utcafrontról is megközelíthető. Egyállásos garázs és egy mobil tároló található rajta.

További kérdés esetén, keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás családi házak ára Harkányban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Harkány m² ár
756 e Ft
543 e Ft -39%
Ennek az ára
Harkány átlagár
49.9 M Ft m Ft
53.7 m Ft 7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Harkány

Eladó családi házak a környékről

Mohács, Szőlőhegy
Eladó családi ház

Mohács

32.99 M Ft
2 szoba
72 m²
Harkány
Eladó családi ház

Harkány

149.9 M Ft
4 szoba
181 m²
Pécs, Szabolcsfalu, Szabadságharc utca
Eladó családi ház

Pécs

58.99 M Ft
3 szoba
240 m²
Versend
Eladó családi ház

Versend

75 M Ft
3 szoba
123 m²
Harkány, Kossuth Lajos utca
Eladó családi ház

Harkány

69.99 M Ft
9 szoba
130 m²
Harkány
Eladó családi ház

Harkány

89.9 M Ft
4 szoba
160 m²
Harkány
Eladó családi ház

Harkány

49.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Harkány
Eladó családi ház

Harkány

149.9 M Ft
4 szoba
181 m²
Harkány
Eladó családi ház

Harkány

125 M Ft
6 szoba
230 m²
Harkány
Eladó családi ház

Harkány

49.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Szentlőrinc, Bertalan püspök utca
Eladó családi ház

Szentlőrinc

85 M Ft
3 szoba
330 m²
Harkány
Eladó családi ház

Harkány

62.5 M Ft
10 szoba
184 m²
Pécs, Csoronika, Jakabhegyi út
Eladó családi ház

Pécs

99 M Ft
3000 m²
576 m²
Pécs
Eladó családi ház

Pécs

270 M Ft
5 szoba
350 m²
Bükkösd, Kossuth Lajos utca
Eladó családi ház

Bükkösd

16 M Ft
1 szoba
210 m²
Harkány
Eladó családi ház

Harkány

49.9 M Ft
6 szoba
162 m²
Pécsvárad, Szilágypuszta
Eladó családi ház

Pécsvárad

189 M Ft
7 szoba
618 m²
Harkány
Eladó családi ház

Harkány

200 M Ft
4 szoba
320 m²
Geresdlak, Flórián utca
Eladó családi ház

Geresdlak

15 M Ft
2 szoba
130 m²
Harkány
Eladó családi ház

Harkány

62.5 M Ft
10 szoba
184 m²