Astora Márvány8

Eladó családi ház
Hajdúszoboszló

+ 11 kép 1/14
47 900 000 Ft47.9 M Ft 674 648 Ft/m2
2 szoba
71 m²
építés éve:1972

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 596 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 364
Nagy Tamás
OTP Ingatlanpont Hajdúszoboszló Bethlen utca 23.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Hajdúszoboszló, Kertváros csendes utcájában eladó egy 71m2-es családi ház. Az ingatlan beton alapra épült, vályog és B30 tégla falazattal, cserép tetőhéjazattal. Az otthon melegéről gázkonvektorok gondoskodnak. Nyílászárói hőszigetelt műanyag szerkezetűek 2 szobában, a többi helység fa nyílászárókkal rendelkezik. Azonnal költözhető, tehermentes ingatlan. Az 598m2 nagyságú téglalap alakú telken több melléképület is található. Tökéletes választás fiatal családoknak, csendes nyugodt környezet jellemzi, bevásárló központok, iskola, óvoda pár perc távolságra található.
További kérdéseire készséggel válaszolok akár hétvégén is! Kedvezményes kamatozású lakásvásárlási és felújítási hitelek valamint Otthon Start Hitelprogram, CSOK és Babaváró ügyintézés az OTP hátterével irodánkban.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: M320849

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás családi házak ára Hajdúszoboszlón

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hajdúszoboszló m² ár
675 e Ft
627 e Ft -8%
Ennek az ára
Hajdúszoboszló átlagár
47.9 M Ft m Ft
47.6 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hajdúszoboszló

Eladó családi házak a környékről

Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
7 szoba
300 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

98 M Ft
3 szoba
110 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

66.9 M Ft
3 szoba
85 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
4 szoba
318 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

195 M Ft
6 szoba
270 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

99 M Ft
5 + 1 szoba
160 m²
Hajdúszoboszló, Kenézy
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

79 M Ft
6 + 1 szoba
190 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

61.9 M Ft
3 szoba
108 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

79.99 M Ft
4 szoba
69 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Debrecen, Méhészföld utca
Eladó családi ház

Debrecen

26 M Ft
1 szoba
36 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

539 M Ft
16 szoba
967 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

200 M Ft
6 szoba
240 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

99 M Ft
5 + 1 szoba
160 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

13.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

92 M Ft
3 szoba
107 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

279 M Ft
13 szoba
380 m²
Püspökladány
Eladó családi ház

Püspökladány

49.8 M Ft