Astora Art House

Eladó családi ház
Hajdúszoboszló

+ 14 kép 1/17
42 000 000 Ft42 M Ft 840 000 Ft/m2
2 szoba
50 m²
építés éve:1965

Részletes adatok

Telekméret: 450 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Dr. Nagy Erika
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Hajdúszoboszlón eladó egy barátságos, részben felújított családi ház.

Eladó Hajdúszoboszlón egy 50 négyzetméteres, egyszintes, jelentős mértékben felújított, csendes és világos családi ház osztatlan közös tulajdonban lévő telken. Ez a ház ideális választás lehet azok számára, akik szeretnék megteremteni saját otthonukat vagy befektetési célból keresnek ingatlant. Az ingatlanhoz tartozó telek mérete 450 négyzetméter, amely elegendő helyet biztosít a szabadban való pihenéshez és a kertészkedéshez. A ház két nagyobb méretű napfényes szobával és egy teljesen felújított, zuhanykabinos fürdőszobával rendelkezik, így ideális választás egy kis család számára. A fűtés cserépkályhával, elektromos fűtőpanellel és klímával megoldott, amely gazdaságos és hangulatos meleget is biztosít a téli hónapokban. A konyhába teljesen új, gépesített konyhabútor került. A 33 négyzetméteres fedett terasz pedig tökéletes helyszín a nyári esték eltöltésére, baráti összejövetelekre vagy csak egy csésze kávé mellett való pihenésre. A ház mellett található egy 22 négyzetméteres gazdasági épület, melynek az egyik fele szobaként, a másik fele pedig kézműves-műhelyként funkcionál. Hajdúszoboszló híres gyógyvizeiről és szórakozási lehetőségeiről, így nemcsak egy otthonra, hanem egy életstílusra is szert tehet. Ez az ingatlan nemcsak egy új otthont kínál, hanem egy lehetőséget is, hogy részesévé váljon Hajdúszoboszló pezsgő életének.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk hívását a hét minden napján!

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás családi házak ára Hajdúszoboszlón

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hajdúszoboszló m² ár
840 e Ft
627 e Ft -34%
Ennek az ára
Hajdúszoboszló átlagár
42 M Ft m Ft
47.6 m Ft 12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hajdúszoboszló

Eladó családi házak a környékről

Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

275 M Ft
5 szoba
285 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

119 M Ft
10 szoba
431 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

92 M Ft
3 szoba
107 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

195 M Ft
6 szoba
270 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

61.9 M Ft
3 szoba
108 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

61.9 M Ft
3 szoba
108 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

99 M Ft
5 + 1 szoba
160 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

61.9 M Ft
3 szoba
108 m²
Debrecen, Postakert, Vajdahunyad utca 3
Eladó családi ház

Debrecen

198.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Szentpéterszeg
Eladó családi ház

Szentpéterszeg

47 M Ft
3 szoba
92 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

79.99 M Ft
4 szoba
69 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

269 M Ft
12 szoba
400 m²
Hajdúdorog, Templom utca
Eladó családi ház

Hajdúdorog

95 M Ft
9 szoba
270 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
4 szoba
318 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

13.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
7 szoba
300 m²
Püspökladány
Eladó családi ház

Püspökladány

49.8 M Ft
5 szoba
150 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

279 M Ft
13 szoba