Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó ez az új építésű, 2 fürdőszobás, 131 nm-es önálló, egyszintes ház, 1075 nm-es telken, főút közelében, csendes, jó levegőjű területen, buszmegálló közelében. Az épület négyzetméter ára csak 481 ezer Ft.! A telek is kedvezményes árú, csak 13,9 millió Ft.! A háznak a belső nettója 98,73 nm., plusz a fedett terasz, és a 20 nm-es garázs. Az épület tágas, világos, körbe napozott! Tartalmaz: előszoba, innen nyílóan egy zuhanyzós fürdőszoba WC-vel, 3 db. külön nyíló szoba, egy másik fürdőszoba, sarokkáddal, WC-vel, zuhannyal, egy háztartási helyiség, mely lehet mosókonyha is, nappali étkező konyha, innen nyílóan a fedett terasz.
Az ingatlan Porotherm 30-as téglából, 15 cm-es külső, 30 cm födém-, 12 cm aljzatszigeteléssel, 5 légkamrás, 3 rétegű nyílászárókkal épült, tervezett fűtése hőszivattyúval történik padlófűtéssel. Az építkezés dokumentálva van, fényképekkel, videókkal! Debrecen vonzáskörzetében található, Hajdúsámson központjától nem messze, új építésű családi házak között, jó szomszédokkal.
Befejezve, kulcsra készen, az ár 76,9 millió Ft. Ez az ingatlan már áll, várjuk, hogy válassza ki a burkolatokat! Hitel, csok + igényelhető! Érd.: 06706055739
Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 18.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Hajdúsámson