Aerogate Homes

Eladó családi ház
Hajdúböszörmény

+ 17 kép 1/20
37 000 000 Ft37 M Ft 560 606 Ft/m2
2 + 1 szoba
66 m²
építés éve:1960

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 830 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 218
Zsuposné Erdős Juliánna
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó családi ház Hajdúböszörményben Lidl mögötti részen, egyik bevezető, fő út mellett mégis csendes, tégla alappal rendelkező, részben vegyes falazatú, részben műanyag nyílászárós folyamatosan karbantartott, cserép héjazatú, felújítandó családi házat.
Helységei előszoba szobák száma: 2+1, konyha ebédlő, fürdőszoba WC- vel együtt.
Alapterület: 94 m2. külön bejáratú, 28 m2-es külön bejáratú lakóegység, igény esetén akár közvetlenül össze is nyitható a főépülettel, tovább bővítve a lakóterét.
Fűtése beépített gyönyörű cserépkályha, konvektoros.
A kert 830 m2, udvaron található egy 30 m2-es garázs és melléképületek bontandó vagy komoly felújítást igényelőek.
Összközműves felújítandó állapot - saját igényre szabható. Álmodja meg új otthonát Hajdúböszörményben.
Ha felkeltette érdeklődését ez az ingatlan, keressen akár hétvégén is!
Az OTP bankcsoport hátterével állunk ügyfeleink rendelkezésére egyénre szabott kedvező kamatozású hitelekkel, 3% os hitel, CSOK+ és babaváró, munkás hitel, személyi kölcsön ügyintézésével, illetve megbízható ügyvédi közreműködéssel is kulcs átadásig kisérjük az ingatlan eladást !
Hivatkozzon a referenciaszámra: M325695

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Hajdúböszörményen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hajdúböszörmény m² ár
561 e Ft
549 e Ft -2%
Ennek az ára
Hajdúböszörmény átlagár
37 M Ft m Ft
52.5 m Ft 30%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hajdúböszörmény

Eladó családi házak a környékről

Debrecen, Méhészföld utca
Eladó családi ház

Debrecen

26 M Ft
1 szoba
36 m²
Hajdúböszörmény
Eladó családi ház

Hajdúböszörmény

35 M Ft
1 + 1 szoba
51 m²
Hajdúböszörmény
Eladó családi ház

Hajdúböszörmény

129.9 M Ft
4 + 1 szoba
279 m²
Hajdúböszörmény
Eladó családi ház

Hajdúböszörmény

129.9 M Ft
4 + 1 szoba
279 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

98 M Ft
3 szoba
110 m²
Debrecen, Postakert, Vajdahunyad utca 3
Eladó családi ház

Debrecen

198.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Szentpéterszeg
Eladó családi ház

Szentpéterszeg

47 M Ft
3 szoba
92 m²
Hajdúböszörmény
Eladó családi ház

Hajdúböszörmény

124 M Ft
4 szoba
144 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

539 M Ft
16 szoba
967 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Hajdúböszörmény
Eladó családi ház

Hajdúböszörmény

87 M Ft
2 szoba
117 m²
Hajdúböszörmény
Eladó családi ház

Hajdúböszörmény

35 M Ft
1 + 1 szoba
51 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

61.9 M Ft
3 szoba
108 m²
Hajdúböszörmény
Eladó családi ház

Hajdúböszörmény

19.9 M Ft
1 szoba
33 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

99 M Ft
5 + 1 szoba
160 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

13.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Hajdúböszörmény