Seven Pearl

Eladó családi ház
Gyöngyös

+ 17 kép 1/20
122 900 000 Ft122.9 M Ft 710 405 Ft/m2
4 szoba
173 m²
építés éve:1945

Részletes adatok

Telekméret: 673 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Kósa Edit
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Otthon és lehetőség egy helyen – belvárosban, parkra néző panorámával.

Gyöngyös belvárosában kínálunk megvételre egy két szintes családi házat külön helyrajzi számon lévő üzlethelyiséggel, amely kiváló választás mind lakhatásra, mind vállalkozásra.

Az ingatlan 673 m²-es telken helyezkedik el, 173 m² összes hasznos alapterülettel, zöldre, parkra néző panorámával.

Főbb jellemzők:
-Lakórész (összesen 137 m²)
-Földszint: 43 m², 3,3 m belmagasság
-Emelet: 94 m², 2,7 m belmagasság
-Gázcirkó fűtés
-Emeleti nappaliban hűtő-fűtő klíma
-2001-ben teljes felújítás + emelet ráépítés
-5 cm homlokzati szigetelés
-Fa hőszigetelt és gerébtokos nyílászárók

Üzlethelyiség (36 m² – külön helyrajzi számon):
-Tágas eladótér
-Raktár/öltöző
-WC + mosdó (villanybojlerrel)
-Hűtő-fűtő klíma + konvektor
-Külön víz- és villany almérő
-Szennyvíz elszámolás vízfogyasztás alapján

Ideális üzletnek, irodának, szolgáltatásnak vagy kiadásra is.

Telek és környezet:
-673 m² rendezett telek
-Parkosított, füvesített kert dísznövényekkel
-Konyhakert kialakítva
-Melléképület + fészer
-Kapubeálló, udvari parkolási lehetőség jelenleg nincs, de kialakítható

Igény esetén külön megvásárolható egy 12 m²-es garázs a közelben (kb. 200 m, Batsányi út).

Jogi és egyéb információk:
-A közös helyrajzi számhoz 3 épület (3 alszám) tartozik
-Ebből 2 rendelkezik udvarhasználati joggal
-Az üzlethelyiség külön helyrajzi számon szerepel
-A homlokzat módosítása műemlékvédelmi egyeztetéshez kötött

Miért érdemes ezt választani?
-Lakás + üzlet egy helyen – ritka kombináció
-Külön helyrajzi számon lévő üzlethelyiség (külön értékesíthető/kiadható)
-Belvárosi elhelyezkedés, mégis zöld panoráma
-Minden gyalogosan elérhető: piac, üzletek, posta, gyógyszertár, iskola, óvoda, buszmegálló
-Azonnali bevételi lehetőség (üzlet kiadás)
-Értékálló befektetés + saját otthon egyben

Elhelyezkedés előnyei:
Pár perc sétára található:
-piactér
-távolsági buszmegálló
-posta, gyógyszertár
-iskolák, óvodák, zeneiskola
-üzletek, fagyizó, belvárosi rendezvénytér

Finanszírozás és jogi háttér:
Amennyiben forrásbevonásra van szükség, az Otthon Centrum bankfüggetlen hitelügyintézéssel segíti:
-18 bank ajánlata
-egyedi, személyre szabott megoldások
-CSOK, Babaváró, jelzáloghitel, személyi kölcsön
Díjmentes ügyintézés!

Adásvétel esetén ügyvédünk végigkíséri a teljes folyamatot, biztosítva a gördülékeny és biztonságos lebonyolítást.

#Gyöngyös #belváros #eladóház #üzlethelyiség #befektetés #vállalkozás #ingatlan #eladóingatlan #lakásésüzlet #parkrapanoráma #központielhelyezkedés #értékálló #kiadható #ingatlanbefektetés #városiszívében #üzletilehetőség #otthoncentrum

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás családi házak ára Gyöngyösön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gyöngyös m² ár
710 e Ft
695 e Ft -2%
Ennek az ára
Gyöngyös átlagár
122.9 M Ft m Ft
87.3 m Ft -41%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Gyöngyös

Eladó családi házak a környékről

Recsk
Eladó családi ház

Recsk

27.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Gyöngyös, Fő tér
Eladó családi ház

Gyöngyös

140 M Ft
9 szoba
690 m²
Gyöngyös
Eladó családi ház

Gyöngyös

129.9 M Ft
2 + 3 szoba
126 m²
Egerbakta
Eladó családi ház

Egerbakta

36.5 M Ft
5 szoba
120 m²
Bodony
Eladó családi ház

Bodony

24.5 M Ft
3 szoba
95 m²
Gyöngyös
Eladó családi ház

Gyöngyös

28.5 M Ft
1 + 1 szoba
62 m²
Gyöngyös
Eladó családi ház

Gyöngyös

48 M Ft
7 szoba
184 m²
Parád
Eladó családi ház

Parád

47 M Ft
8 + 5 szoba
383 m²
Andornaktálya
Eladó családi ház

Andornaktálya

42 M Ft
4 szoba
116 m²
Gyöngyös
Eladó családi ház

Gyöngyös

32 M Ft
3 szoba
100 m²
Gyöngyös
Eladó családi ház

Gyöngyös

45 M Ft
6 szoba
140 m²
Gyöngyös
Eladó családi ház

Gyöngyös

190 M Ft
5 szoba
182 m²
Szilvásvárad
Eladó családi ház

Szilvásvárad

92 M Ft
4 + 1 szoba
220 m²
Gyöngyös
Eladó családi ház

Gyöngyös

940 M Ft
1 szoba
4000 m²
Gyöngyös
Eladó családi ház

Gyöngyös

144.9 M Ft
9 szoba
247 m²
Gyöngyös
Eladó családi ház

Gyöngyös

940 M Ft
30 szoba
4000 m²
Mátraszentimre
Eladó családi ház

Mátraszentimre

250 M Ft
8 szoba
300 m²
Hatvan
Eladó családi ház

Hatvan

97.95 M Ft
5 + 2 szoba
253 m²
Recsk
Eladó családi ház

Recsk

21 M Ft
4 szoba
220 m²
Recsk
Eladó családi ház

Recsk

23.5 M Ft
1 + 2 szoba
72 m²
Gyöngyös
Eladó családi ház

Gyöngyös

59.9 M Ft
5 + 1 szoba
174 m²
Gyöngyös
Eladó családi ház

Gyöngyös

940 M Ft
30 szoba
4000 m²
Bükkszék
Eladó családi ház