Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Gyál

+ 15 kép 1/18
59 990 000 Ft59.99 M Ft 352 882 Ft/m2
4 szoba
170 m²
építés éve:1984

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 741 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 240
Kalics László
Tatabánya

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Gyál csendes utcájában keresi új tulajdonosát ez a rengeteg lehetőséget magában rejtő, saját igény szerint felújítandó családi ház!

Az eladó ház jellemzői:

- 741 m2-es telken helyezkedik el
- tégla falazatú
- teljesen alápincézett
- igény szerint felújítandó
- összközműves
- kétféle fűtéstípus (gáz és vegyes tüzelésű kazán)
- ablakok részben műanyagok, redőnnyel szereltek
- a tető cserép héjazatú
- mindkét szinten teljes értékű lakótér

Amennyiben ez a remek lehetőség felkeltette az érdeklődését, keressen bizalommal!

59990000 Ft

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

4 szobás családi házak ára Gyálon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gyál m² ár
353 e Ft
998 e Ft 65%
Ennek az ára
Gyál átlagár
59.99 M Ft m Ft
123.1 m Ft 51%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Gyál

Eladó családi házak a környékről

Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Gyál
Eladó családi ház

Gyál

95 M Ft
1 szoba
265 m²
Gyál
Eladó családi ház

Gyál

169.9 M Ft
2 + 1 szoba
90 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Gyál
Eladó családi ház

Gyál

75 M Ft
4 szoba
72 m²
Gyál
Eladó családi ház

Gyál

95 M Ft
1 szoba
265 m²
Gyál
Eladó családi ház

Gyál

185 M Ft
10 szoba
258 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Gyál
Eladó családi ház

Gyál

69.9 M Ft
4 szoba
117 m²
Gyál
Eladó családi ház

Gyál

125 M Ft
5 szoba
120 m²
Gyál
Eladó családi ház

Gyál

180 M Ft
7 szoba
350 m²
Gyál
Eladó családi ház

Gyál

115.5 M Ft
5 szoba
118 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Gyál, Muskátli utca
Eladó családi ház

Gyál

112.5 M Ft
5 szoba
180 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Remeteszőlős