Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Gyál

+ 11 kép 1/14
64 900 000 Ft64.9 M Ft 507 031 Ft/m2
2 szoba
128 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Telekméret: 587 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Szabó-Lévai Annamária
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladásra kínálunk Gyál frekventált, mégis csendes részén, egy összesen 128 négyzetméteres családi házat,
573 négyzetméteres, összközműves telken.

Az elhelyezkedés rendkívül kedvező: a buszmegálló és a vasútállomás is mindössze öt perc sétára található, így akár Budapest is gyorsan, kényelmesen megközelíthető.

Az ingatlan két épületből áll:
Az első, 80 négyzetméteres ház felújítása-bontása megkezdődött, azonban a munkálatok befejezése már az új tulajdonosra vár, aki saját elképzelései szerint formálhatja otthonná.
A hátsó, 48 négyzetméteres épület ezzel szemben jó állapotban van, galériázott, jelenleg is lakható, így akár azonnali beköltözésre is alkalmas.
A két épület elhelyezkedése lehetővé teszi, hogy a felújítás ideje alatt az ingatlan zavartalanul használható maradjon.
A kisebb ház is téglaépítésű, 5 cm-es hőszigeteléssel ellátott, könnyűszerkezetes födémmel és cserépmintás lemeztetővel rendelkezik.
A nyílászárók fából készültek, redőnnyel és szúnyoghálóval felszerelve.
A fűtésről konvektor, valamint két hűtő-fűtő klíma gondoskodik, míg a meleg víz ellátás gázcirkóval megoldott.
Az ingatlan elektromos kapuval és riasztórendszerrel felszerelt, a kertben fúrt kút is található.
A villamosenergia-ellátás 3x25 amperes nappali árammal és 1x25 amperes H-tarifával biztosított.
A telken egy 35 nm-es garázs is található.

Az ingatlan kiváló lehetőség mindazok számára, akik saját ízlésük és elképzeléseik szerint szeretnék megvalósítani álmaik otthonát Gyál egyik legkeresettebb környékén.

A jó elhelyezkedésnek és a kialakításnak köszönhetően az ingatlan befektetési célra is kiváló választás, hiszen akár kétgenerációs házként vagy bérbeadásra is ideális.

További információért és személyes megtekintésért keressen bizalommal!

Irányár: 64900000 Ft
Érd.: Szabó-Lévai Annamária, +36 70 307 7503

Referencia szám: HZ044106-ZE

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás családi házak ára Gyálon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gyál m² ár
507 e Ft
888 e Ft 43%
Ennek az ára
Gyál átlagár
64.9 M Ft m Ft
55.9 m Ft -16%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Gyál

Eladó családi házak a környékről

Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Gyál
Eladó családi ház

Gyál

95 M Ft
1 szoba
265 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Gyál
Eladó családi ház

Gyál

114 M Ft
7 szoba
160 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Gyál
Eladó családi ház

Gyál

95 M Ft
1 szoba
265 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Gyál
Eladó családi ház

Gyál

185 M Ft
10 szoba
258 m²
Gyál
Eladó családi ház

Gyál

69.9 M Ft
4 szoba
117 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Gyál, Muskátli utca
Eladó családi ház

Gyál

112.5 M Ft
5 szoba
180 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Gyál
Eladó családi ház

Gyál

180 M Ft
7 szoba
350 m²
Gyál
Eladó családi ház

Gyál

125 M Ft
5 szoba
120 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Gyál
Eladó családi ház

Gyál

42.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Gyál
Eladó családi ház

Gyál

99 M Ft
3 szoba
92 m²
Gyál
Eladó családi ház

Gyál

159 M Ft