Seven Pearl

Eladó családi ház
Fót

+ 17 kép 1/20
91 000 000 Ft91 M Ft 1 137 500 Ft/m2
3 szoba
80 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Telekméret: 628 m2
Fűtés: Távfűtés
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 226
Reichert-Joó Gyöngyi
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kétgenerációs lehetőség kiváló lokációval , külön bejárattal!
Eladó egy világos 80 m2-es, 3 szobás, két légterű családi ház, amely igény szerint két külön bejárattal is használható, így akár két generáció számára is ideális megoldás.
Az ingatlanhoz padlás és pince is tartozik, valamint első és hátsó terasz biztosítja a kényelmes pihenést.
A 628 m²-es kert rendezett, gyümölcsfákkal és virágzó bokrokkal beültetett. Az udvarban fedett tároló található,ami kocsibeállóként is szolgált.
A környék kifejezetten jó adottságú: buszmegálló, iskola, óvoda a közelben, autópálya gyorsan elérhető. Jó szomszédság, kellemes agglomerációs környezet.
Ideális választás családoknak vagy összeköltözőknek.
Rugalmasan megtekinthető legyen Öné ez a lehetőségekkel teli otthon!
Bankfüggetlen hiteltanácsadásban ingyenesen, független banki tanácsadás és díjmentes hitelképesség-vizsgálat biztosított.
Gyors, átlátható, személyre szabott megoldások hogy a vásárlás gördülékeny legyen.
Keressen!

91000000 Ft

Referencia szám: HZ082506

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Fóton

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Fót m² ár
1138 e Ft
976 e Ft -17%
Ennek az ára
Fót átlagár
91 M Ft m Ft
91.9 m Ft 1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Fót

Eladó családi házak a környékről

Fót
Eladó családi ház

Fót

63.4 M Ft
3 szoba
90 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Fót
Eladó családi ház

Fót

104 M Ft
6 szoba
190 m²
Fót
Eladó családi ház

Fót

149.9 M Ft
5 szoba
215 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Fót
Eladó családi ház

Fót

149.9 M Ft
4 + 2 szoba
210 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Fót
Eladó családi ház

Fót

208.9 M Ft
9 szoba
480 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Fót
Eladó családi ház

Fót

790 M Ft
10 szoba
0 m²
Fót, Petőfi Sándor utca
Eladó családi ház

Fót

199.5 M Ft
7 szoba
600 m²
Fót
Eladó családi ház

Fót

74.6 M Ft
4 szoba
140 m²
Fót
Eladó családi ház

Fót

270 M Ft
6 szoba
581 m²
Fót
Eladó családi ház

Fót

199.5 M Ft
7 szoba
600 m²
Fót
Eladó családi ház

Fót

165.5 M Ft
6 szoba
290 m²