Seven Pearl

Eladó családi ház
Felsőzsolca

+ 11 kép 1/14
124 900 000 Ft124.9 M Ft 832 667 Ft/m2
4 szoba
150 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 729 m2
Fűtés: Elektromos
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 322
Piskóti Tibor Lajos
OTP Ingatlanpont Miskolc Szemere

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

AZ ÁR A KULCSRAKÉSZ ÁLLAPOTRA VONATKOZIK!

Felsőzsolca csendes, újépítésű kertvárosi részén kínálunk megvételre egy modern kialakítású, jelenleg építés alatt álló egyszintes családi házat 729 m2-es telken. A bruttó 150 m2 alapterületű ingatlan tágas nappali?konyha?étkezővel és három külön nyíló hálószobával készül, így ideális választás családok számára is. A nagy üvegfelületeknek és a kertkapcsolatos kialakításnak köszönhetően a ház világos, jól élhető tereket biztosít, amelyeket egy fedett terasz tesz még kényelmesebbé.

Az ingatlan korszerű műszaki tartalommal épül: a fűtésről és hűtésről energiatakarékos Daikin Altherma hőszivattyús rendszer gondoskodik H tarifás villanyórával, a teljes lakótérben padlófűtés kerül kialakításra, emellett inverteres klíma is helyet kap. A modern nyílászárók, a külső szigetelés és az átgondolt energetikai megoldások alacsony fenntartási költségeket biztosítanak.

A kivitelezés jelenlegi szakaszában az új tulajdonos még saját igényeire szabhatja az ingatlan megjelenését: a burkolatok, szaniterek, beltéri ajtók és több belső kialakítási elem kiválasztása még lehetséges. A házhoz térkövezett beálló, körbekerített udvar és modern, letisztult külső megjelenés társul. Kiváló lehetőség azok számára, akik egy új építésű, korszerű otthont szeretnének személyre szabott kialakítással, Miskolc közvetlen közelében.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: M329022

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 16.

4 szobás családi házak ára Felsőzsolcán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Felsőzsolca m² ár
833 e Ft
431 e Ft -93%
Ennek az ára
Felsőzsolca átlagár
124.9 M Ft m Ft
67.7 m Ft -84%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Felsőzsolca

Eladó családi házak a környékről

Felsőzsolca, Kossuth Lajos utca 96
Eladó családi ház

Felsőzsolca

45 M Ft
3 + 1 szoba
78 m²
Miskolc
Eladó családi ház

Miskolc

54.99 M Ft
4 szoba
103 m²
Felsőzsolca
Eladó családi ház

Felsőzsolca

58.9 M Ft
3 + 3 szoba
112 m²
Ózd
Eladó családi ház

Ózd

13 M Ft
5 szoba
150 m²
Léh
Eladó családi ház

Léh

23.99 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Felsőzsolca, Árpád fejedelem útja
Eladó családi ház

Felsőzsolca

199 M Ft
5 szoba
296 m²
Miskolc, Martin kertváros
Eladó családi ház

Miskolc

89.999 M Ft
4 szoba
128 m²
Felsőzsolca
Eladó családi ház

Felsőzsolca

64.9 M Ft
5 szoba
260 m²
Miskolc
Eladó családi ház

Miskolc

25.9 M Ft
4 szoba
148 m²
Rudabánya
Eladó családi ház

Rudabánya

19.9 M Ft
5 szoba
140 m²
Felsőzsolca
Eladó családi ház

Felsőzsolca

49.99 M Ft
2 szoba
85 m²
Felsőzsolca
Eladó családi ház

Felsőzsolca

56.9 M Ft
3 + 3 szoba
112 m²
Miskolc
Eladó családi ház

Miskolc

25.9 M Ft
4 szoba
148 m²
Ózd
Eladó családi ház

Ózd

25.99 M Ft
4 szoba
198 m²
Felsőzsolca
Eladó családi ház

Felsőzsolca

87.5 M Ft
6 szoba
220 m²
Komlóska
Eladó családi ház

Komlóska

55.9 M Ft
7 szoba
247 m²
Felsőzsolca
Eladó családi ház

Felsőzsolca

99.9 M Ft
3 + 1 szoba
145 m²
Ózd
Eladó családi ház

Ózd

7.3 M Ft
3 szoba
125 m²
Felsőzsolca
Eladó családi ház

Felsőzsolca

69.9 M Ft
4 szoba
210 m²
Felsőzsolca
Eladó családi ház

Felsőzsolca

54.9 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Felsőzsolca
Eladó családi ház

Felsőzsolca

84.99 M Ft
6 szoba
216 m²
Felsőzsolca
Eladó családi ház

Felsőzsolca

85 M Ft
5 szoba
346 m²
Felsőzsolca
Eladó családi ház

Felsőzsolca

56.9 M Ft
3 + 3 szoba
108 m²
Felsőzsolca
Eladó családi ház

Felsőzsolca

87.5 M Ft
6 szoba
220 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Arló, Mátyás Király utca
Eladó családi ház

Arló

14.99 M Ft
2 szoba
66 m²
Halimba
Eladó családi ház

Halimba

59.9 M Ft