Astora Art House

Eladó családi ház
Felsőtárkány, földszint

+ 11 kép 1/14
130 000 000 Ft130 M Ft 722 222 Ft/m2
4 + 1 szoba
180 m²
földszint
építés éve:1984

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 738 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 274
Csák Andrea
Medius Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

ELADÓ TELJESKÖRŰEN FELÚJÍTOTT, KIVÁLÓ ÁLLAPOTBAN LÉVŐ CSALÁDI HÁZ FELSŐTÁRKÁNYBAN!

Fedezze fel ezt a tökéletes családi otthont! Felsőtárkány csendes, nyugodt utcájában, barátságos szomszédokkal körülvéve található ez a KIVÁLÓ ÁLLAPOTBAN lévő ingatlan, mely minden korosztály számára ideális választás lehet.

INGATLAN PARAMÉTEREI:
- Telek mérete: 738 nm
- 180 nm alapterületű, szinteltolásos, szigetelt családi ház
- Vegyes falazat, cserép tető (2013-ban felújítva)
- Teljes körű felújítás: 2013-2015
- Műanyag nyílászárók, 3 rétegű üvegekkel, redőnnyel és rovarhálóval
- Kerámia és laminált padlóburkolatok
- Kondenzációs Vaillant gázkazán fűtés, vezeték nélküli szabályzóval
- 2 db Gree klíma
- Riasztórendszer, GSM adapter, kamera előkészítés
- Vízlágyító
- 10 KW Fronius Inverter, 7.2 KW NAPELEM, bővíthető
- Meleg víz tároló gáz- és elektromos fűtőbetéttel
- Ipari és éjszakai áram
- Beléptető rendszer, Hörmann elektromos kapu
- Térkövezett autóbeálló
- Parkosított udvar robotfűnyíróval
- 20 nm-es betonozott, fóliás medence elektro klórozó berendezéssel és szivattyúval
- Nyársaló és fedett nyári konyha előkészítés

ELOSZTÁS:
- **Alagsor:** garázs toalettel és tusolóval, mosókonyha/iroda, tároló, kamra
- **Földszint:** előszoba, konyha, étkező, 18 nm-es udvari fedett terasz, pince, ásott kút, Hunter WiFi öntöző rendszer
- **Félemelet:** nappali, külön szoba, fürdőszoba (kád, tusoló), toalett, terasz
- **Emelet:** szoba, gardrób, erkély
- **Tetőtér:** tágas szoba + galéria, fürdőszoba (tusoló) + toalett
- **Udvar:** melléképület műhellyel és tetőtéri tárolóval, szerelő aknás garázs 2 autó számára, Hörmann garázskapuval, medence, toalett és medence bár

Ez az INGATLAN PER ÉS TEHERMENTES, költözhető állapotban van. Ha egy KÉNYELMES és MODERN otthont keres egy nyugodt, barátságos környezetben, ne keressen tovább!

Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2024. 08. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Felsőtárkányban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Felsőtárkány m² ár
722 e Ft
446 e Ft -62%
Ennek az ára
Felsőtárkány átlagár
130 M Ft m Ft
80 m Ft -63%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Felsőtárkány, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

Andornaktálya
Eladó családi ház

Andornaktálya

42 M Ft
4 szoba
116 m²
Hort
Eladó családi ház

Hort

43.1 M Ft
2 + 1 szoba
107 m²
Szarvaskő
Eladó családi ház

Szarvaskő

230 M Ft
5 szoba
424 m²
Felsőtárkány
Eladó családi ház

Felsőtárkány

89 M Ft
5 szoba
102 m²
Bodony
Eladó családi ház

Bodony

24.5 M Ft
3 szoba
95 m²
Felsőtárkány
Eladó családi ház

Felsőtárkány

113.7 M Ft
4 szoba
135 m²
Besenyőtelek
Eladó családi ház

Besenyőtelek

65 M Ft
5 szoba
107 m²
Szilvásvárad
Eladó családi ház

Szilvásvárad

92 M Ft
4 + 1 szoba
220 m²
Recsk
Eladó családi ház

Recsk

23.5 M Ft
1 + 2 szoba
72 m²
Felsőtárkány
Eladó családi ház

Felsőtárkány

135 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Felsőtárkány
Eladó családi ház

Felsőtárkány

61.5 M Ft
4 szoba
136 m²
Felsőtárkány
Eladó családi ház

Felsőtárkány

61.5 M Ft
4 szoba
136 m²
Felsőtárkány, Várhegy utca
Eladó családi ház

Felsőtárkány

149 M Ft
4 szoba
155 m²
Felsőtárkány
Eladó családi ház

Felsőtárkány

46 M Ft
3 szoba
80 m²
Andornaktálya
Eladó családi ház

Andornaktálya

28.5 M Ft
2 szoba
60 m²
Felsőtárkány
Eladó családi ház

Felsőtárkány

135 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Felsőtárkány
Eladó családi ház

Felsőtárkány

61.5 M Ft
4 szoba
136 m²
Felsőtárkány
Eladó családi ház

Felsőtárkány

124.9 M Ft
4 szoba
130 m²
Felsőtárkány
Eladó családi ház

Felsőtárkány

61.5 M Ft
4 szoba
136 m²
Andornaktálya
Eladó családi ház