Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Balatontól 10 percre felújítandó családi ház eladó
Felsőpáhok csendes zsákutcájában kínálom eladásra ezt az 1960-ban épült, jelenleg lakatlan ingatlant. Ajánlom azoknak, akik nem szeretnék nulláról kezdeni, viszont az általuk elképzelt enteriőrbe szeretnének beköltözni.
Az épület főbb jellemzői:
Falazata tégla, a tetőt cserép fedi, fa nyílászárókkal.
Fűtése gáz cirko kazán radiátorokkal. Két kéményt is találunk plusz lehetőségként.
A szobák burkolata fa padló, az egyéb helyiségek kerámia és linóleum borításúak.
A fürdőszobában kádat találunk villanybojlerrel, valamint a WC is itt helyezkedik el.
A 3248 nm-es telek füves, fenyő- és gyümölcsfák tarkítják, elülső része udvarként lekerítve. Találunk itt egy ásott kutat is, mely öntözésre is alkalmas.
Ez a ház nagyszerű adottságokkal rendelkezik, ha álmai otthonát szeretné megvalósítani egy felújítással. Elhelyezkedése kitűnő, csendes, forgalommentes környék.
Felsőpáhok tíz perc autóútra fekszik a Balatontól, öt percnyire Hévíztől. Üzletek, iskola, óvoda, mind-mind a közelben találhatók.
Keressen bizalommal, egyeztessünk és megmutatom!
Lénárt István
BJ Ingatlan
Hirdetés feltöltve: 2025. 02. 14. Utoljára módosítva: 2025. 02. 21.
Cím: Felsőpáhok