Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Érd

+ 17 kép 1/20
159 800 000 Ft159.8 M Ft 746 729 Ft/m2
4 szoba
214 m²
építés éve:1976

Részletes adatok

Telekméret: 925 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3624814356
Vargáné Albert Zsuzsanna
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

BEFEKTETŐK ÉS CSALÁDOK FIGYELEM KIVÉTELES LEHETŐSÉG ÉRDEN!

Eladó egy 925 m²-es telken fekvő családi ház Érden, a Kőrösi iskola közelében egy olyan ingatlan, amely egyszerre kínál ideális otthont és komoly befektetési potenciált.

A telek társasház építésére is alkalmas, így kiváló választás befektetők számára is. A ház tégla szerkezetű, 1976-ban épült, stabil alapokkal rendelkezik.

2017-ben az ingatlan teljes körű felújításon esett át, melynek keretében:

- megújult a víz-, gáz- és villanyhálózat
- megtörtént a fűtés korszerűsítés
- új nyílászárók (ablakok és ajtók) kerültek beépítésre
- bő vízhozamu ásott kút
- vegyszermentes privát kert
- lakóövezeti besorolás alapján 6 lakásos társasház is építhető a telekre

A korszerűsítéseknek köszönhetően az ingatlan műszaki állapota kiváló, így az új tulajdonosnak ezzel már nem kell foglalkoznia. A ház gázkazánnal, valamint kandallóval is felszerelt, amely kellemes és gazdaságos fűtést biztosít.

A belső terek világosak és jól élhetők, a kedvező fényviszonyoknak köszönhetően minden helyiség barátságos hangulatot áraszt. A kertre néző kilátás nyugodt, harmonikus környezetet teremt, amely tökéletes a mindennapi feltöltődéshez.

A környék kiváló infrastruktúrával rendelkezik. A közelben megtalálható óvoda, iskola, bevásárlási lehetőség és buszmegálló, így a mindennapi ügyintézés gyorsan és kényelmesen megoldható. A városközpont és a vasútállomások mindössze néhány perc alatt elérhető.

Érd dinamikusan fejlődő város, amely ideális választás mindazok számára, akik Budapest közelségét szeretnék élvezni, miközben nyugodt, zöld környezetben élnek.

Ez az ingatlan kiváló lehetőség mind saját otthonnak, mind hosszú távú befektetésnek.

További információval és megtekintéssel kapcsolatosan kérem hívjon bizalommal! Irodánk teljes körű szolgáltatást nyújt ügyfeleinknek, többek között hitelügyintézéssel és energetikai tanúsítvány elkészítésével. Vevőink számára minden szolgáltatásunk INGYENES!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 22.

4 szobás családi házak ára Érden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Érd m² ár
747 e Ft
997 e Ft 25%
Ennek az ára
Érd átlagár
159.8 M Ft m Ft
149.2 m Ft -7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Érd

Eladó családi házak a környékről

Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Érd, Újfalu
Eladó családi ház

Érd

244 M Ft
5 szoba
175 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Érd, Parkváros, Parkváros
Eladó családi ház

Érd

129 M Ft
5 szoba
160 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

95 M Ft
5 szoba
226 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Érd, Parkváros, Asztalos utca
Eladó családi ház

Érd

165 M Ft
5 szoba
191 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

125 M Ft
4 + 1 szoba
140 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

129 M Ft
4 szoba
150 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

139.9 M Ft
3 szoba
236 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

225.5 M Ft
6 szoba
503 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

67 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

37.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget