River Life

Eladó családi ház
Érd

+ 17 kép 1/20
109 900 000 Ft109.9 M Ft 1 088 119 Ft/m2
3 szoba
101 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 941 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV, Telefon
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 600
Magic House Ingatlaniroda
Magic House Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Felújított családi ház nagy saroktelken Istvántelepen – műhellyel, pincével és több autó számára kialakított parkolással!

Érd, Istvántelep részén, aszfaltozott utcában eladó egy 941 m²-es, kiváló adottságú saroktelken elhelyezkedő, 101,7 m²-es, 2 szoba + nappali-amerikai konyhás, teljes körűen felújított családi ház, fedett terasszal, műhellyel, pincével, tárolóval és nagyméretű, fedett kocsibeállóval.

Az ingatlan ideális választás mindazok számára, akik csendes, jól megközelíthető környezetben, mégis tágas telekkel és sokoldalúan kihasználható melléképületekkel rendelkező otthont keresnek.

Műszaki leírás, extrák:
A ház 1962-ben épült, kisméretű tégla falazat, beton födém, a tároló és műhely masszív sóskúti kőből készült.

2018-ban teljes körű felújításon esett át:
- a tető felújításra került
- komplex szigetelés: homlokzat 15 cm, aljzat 8 cm, lábazat 10 cm, födém 10 cm
- korszerű, 3 rétegű műanyag nyílászárók, redőnnyel és szúnyoghálóval
- modern kondenzációs gázkazán biztosítja a fűtést és a meleg vizet, padlófűtéses hőleadással
- inverteres hűtő-fűtő klíma a kellemes hőmérsékletért
- mozgásérzékelős riasztórendszer és 3 db kamera a biztonság érdekében
- a tulajdonos az épület teljes külső színezését májusban elvégzi, így az ingatlan friss, megújult külsőt kap
- a vételár tartalmazza a beépített, gépesített konyhabútort és a beépített bútorokat

Kert és parkolás:
- sarokteleknek köszönhetően 2 külön kocsibeállóval rendelkezik
- motoros nagykapuval ellátott beálló, ahonnan a 3 állásos fedett parkoló megközelíthető
- a telek mérete és kialakítása lehetővé teszi akár több jármű kényelmes parkolását is
- a kert hátsó, leválasztott része ideális kertészkedésre, pihenésre, családi és baráti összejövetelekre
- állattartásra is kiválóan alkalmas, elkeríthető terület

Költözés, jogi háttér:
- 1 tulajdonos
- tehermentes
- kiköltözési idő: 60-90 nap
- rendelkezésre áll minden szükséges dokumentum (tulajdoni lap, energetikai tanúsítvány, villamos felülvizsgálat)

Elhelyezkedés:
- Érd, Fehérvári út közelében
- sétatávolságra boltok, iskola, óvoda, gyógyszertár
- 500 méteren belül: Érd Aréna és Érdi Jégcsarnok
- buszmegálló 3 perc, vonatmegálló 6-7 perc
- M6 autópálya 5-6 perc, M0 és M7 kb. 10 perc autóval

Finanszírozás:
- Otthon Start, CSOK Plusz és piaci hitel is elérhető
- bankfüggetlen hitelügyintéző partnerünk díjmentesen segít
- tapasztalt ingatlanszakjogász biztosítja a biztonságos adásvételt

Az ingatlan értékesítésével kizárólag én foglalkozom.
Megtekintéssel kapcsolatban hívjon bizalommal – érdemes személyesen is megnézni!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás családi házak ára Érden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Érd m² ár
1088 e Ft
932 e Ft -17%
Ennek az ára
Érd átlagár
109.9 M Ft m Ft
96.9 m Ft -13%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Érd

Eladó családi házak a környékről

Érd
Eladó családi ház

Érd

110 M Ft
6 szoba
140 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

125 M Ft
4 + 1 szoba
140 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

139.9 M Ft
3 szoba
236 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

67 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

244 M Ft
5 szoba
175 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

79.9 M Ft
5 szoba
152 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

225.5 M Ft
6 szoba
503 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

160 M Ft
7 szoba
250 m²
Érd, Parkváros, Asztalos utca
Eladó családi ház

Érd

165 M Ft
5 szoba
191 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

37.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

129 M Ft
4 szoba
150 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

85 M Ft
4 szoba
130 m²
Tápiószele