BAM Living

Eladó családi ház
Érd

+ 8 kép 1/11
120 000 000 Ft120 M Ft 1 142 857 Ft/m2
4 szoba
105 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 1086 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Goeser Dorottya Erzsébet
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Érden, a festői Fundoklia-völgy közvetlen közelében hamarosan épül ez a nettó 105 nm-es, modern családi ház 1086 nm-es telken, mindössze 120 millió forintért!

A kiváló elosztású otthonhoz a következő helyiségek tartoznak:
- tágas nappali–konyha–étkező
- 3 külön nyíló szoba
- kádas fürdőszoba wc-vel + külön wc
- külön tároló helyiség
- belső garázs
- terasz

Műszaki tartalom:
- 30 cm kerámia fal
- 15 cm homlokzati szigetelés
- betonfödém
- 25 cm födém szigetelés
- energiatakarékos 10 kW-os hőszivattyú padlófűtéssel
- rejtett redőnyök
- klíma és h tarifa előkészítés
- Terrán tetőcserép antracit színben

Az ár tartalmazza:
- a hideg- és melegburkolatokat: 6000 Ft/nm
- a bejárati ajtót: 150.000 Ft
- a beltéri ajtókat: 60.000 Ft/db
- a műanyag nyílászárókat 3 rétegű üvegezéssel, 6 légkamrával
- az AJÁNDÉK RIASZTÓRENDSZERT is!

Megbízható kivitelező, számos környékbeli referencia és várható 2026. szeptemberi átadás – hívj bizalommal, és tekintsd meg a helyszínt még ma!

Figyelem! A hirdetés számítógéppel készített látványterveket tartalmaz.
Energetikai besorolás: A

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás családi házak ára Érden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Érd m² ár
1143 e Ft
1000 e Ft -14%
Ennek az ára
Érd átlagár
120 M Ft m Ft
154.2 m Ft 22%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Érd

Eladó családi házak a környékről

Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

125 M Ft
4 + 1 szoba
140 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Érd, Parkváros, Asztalos utca
Eladó családi ház

Érd

165 M Ft
5 szoba
191 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Érd, Parkváros, Visegrádi utca
Eladó családi ház

Érd

159.9 M Ft
5 szoba
165 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

110 M Ft
6 szoba
140 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

139.9 M Ft
3 szoba
236 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Érd, Újfalu
Eladó családi ház

Érd

244 M Ft
5 szoba
175 m²
Érd, Parkváros, Parkváros
Eladó családi ház

Érd

115 M Ft
122 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba