Eladó családi ház
Érd
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó családi ház leírása
Törökbálint közelében az Érd, Felsővölgyi úthoz közel eladó egy 118 m2-es családi ház egy 817m2-es önálló telken.
Az épület 1996-ban épült, hasznos alapterülete 108 m2 + terasz, nappali + 3db hálószobás, a fürdőszoba tágas, sarokkáddal és zuhanyzóval, dupla mosdóval felszerelt, WC külön helyiségben is van.
Helyiségek:
Nappali 23,1 m2
Konyha-étkező 17,8 m2
Szoba 18 m2
Szoba 12,7 m2
Szoba 12,6 m2
Előtér 2 m2
Előszoba 2,5 m2
Közlekedő 6,1 m2
Kamra 2,1 m2
WC 1,5 m2
Fürdőszoba 9,6 m2
Terasz 20 m2
A házban infrapaneles fűtés került kialakításra (plafonon) és a nappaliban egy igényes, minőségi épített kandalló áll, amely a szomszédos szobát is tudja fűteni, a melegvizet gázbojler biztosítja, nappaliban felszerelésre került egy nagy teljesítményű LG klíma.
3 X 20 amper áram, valamint vezérelt áramtarifa is rendelkezésre áll.
Tárolási lehetőségek: a terasz alatt kialakított tárolóhelyiség és a háztól független 2db személygépjármű számára kialakított beálló, valamint az épület alatt van egy 1db kisebb személyautó beállására alkalmas garázs, vagy tárolóhelyiség.
Távfelügyeleti szolgáltatóhoz bekötött riasztórendszer üzemel.
A ház napfényes, a környék csodálatos, zöld, ténylegesen madárcsicsergős, a telken gyümölcsfák, örökzöldek találhatóak, jó levegő és jó kilátás van, a környezet lehetőséget ad a természet közelségének élvezetére és a nyugodt kikapcsolódásra.
A szomszéd telek is eladó, jelenleg egyben használják, úgy a két önálló összközműves telek egybenyitva együttesen: 1765 m2, a házhoz alapesetben 817 m2 telekterület tartozik.
Buszmegálló 500 m, a Bem téri Interspar és bevásárló központ (Posta, Frei cafe, lottózó, Dm, OTP stb.) 2 km méter távolságra, a törökbálnti és érdi M7 feljáró szintén 2 km távolságra van, gépkocsival az M0, M1, M6 és M7 autópálya 5 perc alatt elérhető.
Vevőinknek szükség esetén kedvezményes hitelt biztosítunk, teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére!
Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez.
Hívjon bizalommal!
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Hirdetés feltöltve: 2025. 04. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.
4 szobás családi házak ára Érden
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Érd